+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alea Apartments House

Klíčová slova: Alea Apartments House

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Alea Apartments House nabízí ubytování s celkovou kapacitou 95 lůžek v 21 apartmánech. Na přání zajistíme průvodcovské služby, jízdenky MHD, transfer na letiště nebo nádraží, vstupenky do divadel a další služby.

Web: apartmentshouse.hotel.cz

Další související informace

Golden Fish Hotel Apartme

hotel Plzeň, ubytování Plzeň, apartmán, apartments – Čtyřhvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování ve dvou až čtyřpokojových apartmánech nebo jejich dlouhodobé pronájmy, restauraci & lobby bar, salónky pro soukromé a firemní akce. Těšit se můžete též na wellness, sportovní vyžití či služby concierge.

Apartments Hortensia Tepl

Apartments Hortensia Teplice, penzion, ubytovani – Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech, jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu. K vybavení apartmánů dále patří TV se satelitním příjmem, možnost připojení k ADSL internetu a PC.

Apartments Janův Důl

Apartments Janův Důl, hotel, ubytovani – Vítejte v Apartments Janův Důl - Vašem přechodném domově na severu Čech - v kraji Karolíny Světlé. Vesnička Janův Důl je přilehlá k jižnímu svahu hory Ještěd, na kterou uvidíte z okna každého Vašeho apartmánu. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Načítání trvalo 2.1695 sekund.