+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpin Penzion

Klíčová slova: Alpin Penzion, ubytování, penzion

E-mail: email

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: 1. Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Sportovní vyžití umožňuje např. nedaleké fitness, tenisové nebo squashové kurty, plavecký bazén či městské parky. Ke zpříjemnění pobytu jsou připraveny přispět i kosmetické a masážní salony v blízkém okolí.

Web: 1-alpin-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion U Zralých

ubytování, penzion, rodinný penzion – Nabízíme ubytování v soukromí v rodinném domě se zahradou, situovaném v klidné části Prahy 9 - v Čakovicích. Nedaleko od domu je zastávka bus MHD k metru trasa C(Letňany).V blízkosti je PVA Letňany, OC Letňany, Aquapark LAGOON Letňany. Naši hosté mohou využít možnost parkování svého auta v zahradě u domu. K dispozici máme 3 dvoulůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový, a 1 třílůžkový apartmán s kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní umyvadlo, sprchu a WC.

Mahlerův Penzion

Mahlerův Penzion, ubytování, penzion – Penzion má ideální a strategickou polohu v klidné a tiché části historického centra Jihlavy, zároveň je dvě minuty pěší chůze od hlavního Masarykova náměstí, pět minut od ZOO a dvě minuty od nově otevřeného největšhího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava. V interiérech je patrný rustikalný styl, najdete tu i klenby a krásné původní trámové stropy. Pokud jde o architektonické aspekty je tato stavba velmi významná a unikátní, jako jediná se totiž nachází uvnitř hradebního parkánu, mezi vnějšími a vnitřními hradbami.

Penzion Mlýn v Sedlci-Prčici

penzion, ubytování, Penzion Mlýn, ubytování v – Penzion Mlýn Staré Mitrovice se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Českého Meránu a České Sibiře. Penzion Mlýn byl vybudován citlivou přestavbou z původního mlýna s pilou, jež byl datován před začátkem 16.století. Nachází se v obci Mitrovice na hrázi Zámeckého rybníka. Tomuto mlýnu kdysi sousedila historická tvrz (cca 60 m proti hlavnímu vchodu po penzionu) s vodním příkopem. V těchto místech údajně skonal r. 1604 proslulý stavitel a architekt jihočeských rybníků a vodních děl – Jakub Krčín z Jelčan.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.