+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpin Penzion

Klíčová slova: Alpin Penzion, ubytování, penzion

E-mail: email

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: 1. Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Sportovní vyžití umožňuje např. nedaleké fitness, tenisové nebo squashové kurty, plavecký bazén či městské parky. Ke zpříjemnění pobytu jsou připraveny přispět i kosmetické a masážní salony v blízkém okolí.

Web: 1-alpin-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Rezidence Artemis v Úžici

penzion, ubytování, penzion Rezidence Artemis, – Penzion Rezidence Artemis poskytuje ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven TV, sprchovým koutem a WC, k dispozici je připojení k internetu, v objektu je společná kuchyňka. Restaurace s nepřetržitým provozem večeře. Svatební hostiny, firemní rauty, rodinné oslavy. Letní terasa, v zahradě přírodní jezírko, altánek s grilem a posezením, hřiště na míčové hry a dětské hřiště. Pro fanoušky myslivosti cvičná bezkontaktní liščí nora k tréninku psů-norníků. Parkování v areálu.

Penzion Borovnice v Jimramově

penzion, ubytování, penzion Borovnice, ubytování – Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky (7 km od města Polička). Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování) a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky (v blízké obci). V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové (2+4+4+4+6 lůžek) pokoje s vlastním sociálním zařízením. Restaurace, možnost posezení na dvoře u grilu. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.

Načítání trvalo 3.4044 sekund.