+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpin Penzion

Klíčová slova: Alpin Penzion, ubytování, penzion

E-mail: email

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: 1. Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Sportovní vyžití umožňuje např. nedaleké fitness, tenisové nebo squashové kurty, plavecký bazén či městské parky. Ke zpříjemnění pobytu jsou připraveny přispět i kosmetické a masážní salony v blízkém okolí.

Web: 1-alpin-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Pod Kapličkou ve Špindlerově Mlýně

penzion, ubytování, penzion Pod Kapličkou , – Penzion Pod Kapličkou nabízí ubytování v 10 pokojích se společným sociálním zařízením. Penzion je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Tato oblast je vhodná pro klienty toužící po dovolené a aktivním odpočinku v oblasti s nejčistším ovzduším ve střední Evropě. Okolí nabízí mnoho možností volné turistiky, houbaření a sběru lesních plodin. Značené turistické stezky a nově zřízené cyklotrasy vedou přímo kolem penzionu. V zimě je možno lyžovat na 15 - ti sjezdovkách různých stupňů obtížnosti přímo v obci a se zaručenou sněhovou pokrývkou na "malém moravském ledovci " pod nejvyšší horou Moravy - Pradědem (1492 m n.m.) až do května.

Penzion Ovečka v Nýdku

penzion, ubytování, penzion Ovečka, ubytování v – Penzion Ovečka je nově zrekonstruovaný penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, romantické pobyty, turisty, firemní akce a školy v přírodě. Součástí penzionu je privátní wellness (sauna, masážní vana, ledové vědro, odpočívárna) s minibarem a vlastní terasou. Penzion Ovečka je nově zrekonstruovaný penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek.

Načítání trvalo 2.4053 sekund.