+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpin Penzion

Klíčová slova: Alpin Penzion, ubytování, penzion

E-mail: email

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: 1. Alpin Penzion se nachází na klidném tichém místě Prahy, situovaný od centra pouhé dvě stanice jízdy metrem ze stanice Jiřího z Poděbrad (trasa A). Ta je od penzionu vzdálená asi pět minut volné chůze. Sportovní vyžití umožňuje např. nedaleké fitness, tenisové nebo squashové kurty, plavecký bazén či městské parky. Ke zpříjemnění pobytu jsou připraveny přispět i kosmetické a masážní salony v blízkém okolí.

Web: 1-alpin-penzion.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Ariana v Uherském Hradišti

penzion, ubytování, penzion Ariana, ubytování v – Penzion Ariana se nachází v klidné okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Jeden z pokojů penzionu Ariana v Uherském Hradišti je vybaven vířivou vanou a jeden s vyhřívaným bazénem. Velká zahrada s možností uzamčeného parkování pro automobily a veškerého sportovního vyžití pro děti. Možnost vlastního vaření v kompletně vybavené kuchyni.

Penzion Pod Lanovkou v Jáchymově

penzion, ubytování, penzion Pod Lanovkou, – Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školy v přírodě, svatby a oslavy. Areál leží po cestě k lanovce na vrchol Klínovce uprostřed krásné přírody. Kromě penzionu k dispozici i ubytování v chatkách, restaurace s venkovní zahrádkou a grilem. Kurt na tenis nebo nohejbal s umělým povrchem, basketbalové hřiště, hřiště na volejbal a minigolf, venkovní šachy, stolní tenis, šipky, petanque, servis kol a další.

Penzion Siesta v Želnavě

penzion, ubytování, penzion Siesta, ubytování v – Rodinný pension Siesta se nachází v Národním parku Šumava v obci Želnava, 3km od Lipenského jezera. Celková kapacita Pensionu Siesta je 25 lůžek. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování u pensionu s uzavřeným prostorem, úschovna kol a lyží. Možnost venkovního grilování nebo posezení u táboráku.

Načítání trvalo 2.4077 sekund.