+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Althanský palác

Klíčová slova: Althanský palác

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Hotel Althanský palác je situován v samém srdci historického centra, odkud je již doslova jen krůček k většině významných znojemských památek. Barokní budova našeho hotelu byla postavena v 17. století a je bývalým šlechtickým sídlem. A jako ve šlechtickém sídle se u nás budete také cítit.

Web: althanskypalac.hotel.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Načítání trvalo 1.7260 sekund.