+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Althanský palác

Klíčová slova: Althanský palác

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Hotel Althanský palác je situován v samém srdci historického centra, odkud je již doslova jen krůček k většině významných znojemských památek. Barokní budova našeho hotelu byla postavena v 17. století a je bývalým šlechtickým sídlem. A jako ve šlechtickém sídle se u nás budete také cítit.

Web: althanskypalac.hotel.cz

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 1.7549 sekund.