+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amas HK s.r.o.

Klíčová slova: levné ubytování v Hradci Králové

E-mail: amashk@amashk.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: Nabízíme levné ubytování pro zaměstnance stavebních a montážních firem, turisty a zájezdy, manažerské pokoje a dlouhodobé ubytování. Dále nabízíme pronájem kanceláří a skladů a pronájem parkovací plochy pro osobní i nákladní vozidla. Najdete nás v centru Hradce Králové.

Web: www.amashk.cz/

Další související informace

Ubytování v Praze

Ubytování v Praze, ubytování Praha, levné ubytová – Ubytování v Praze Vám nabízí srovnání polohy ubytování na mapě při hledání Vašeho ubytování v Praze pomocí rezervačního systému Ubytování v Praze. Ubytování v Praze, ubytování Praha, levné ubytování, hotely Praha, rezervace, Splendid, Tiepolo, Panorama, Corinthia, Top, Step, Jalta, Alchymist, Silenzio, Central, Antik City, Plaza Alta, Yasmin, Rott, Andante, Belvedere, Balkán, Dum, Populus, Olšanka, Šemík, Merium, Leon, Beta

Nejlevnější ubytování Pra

Nejlevnější ubytování v Praze, levné ubytování – Nejlevnější ubytování v Praze ... jsme firma, která nabízí kvalitní a levné ubytování v pražské části Žižkov. Ubytování Standart a Nadstandard v jednom až šestilůžkovém pokoji. Plně vybavená kuchyňka, parkování zdarma.

Načítání trvalo 2.8798 sekund.