+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amber Hotel ANNA

Klíčová slova: Amber Hotel ANNA

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Amber Hotel Anna poskytuje moderní kongresové zázemí, vč. banketových služeb a pronájmu kongresové techniky. Kongresové prostory pojmou až 250 osob. Tyto prostory lze členit od 20m2 do 250m2. Pro hotelové hosty je k dispozici směnárna, trezor, průvodcovské služby a masáže. Odpočinout si také můžete v nově otevřeném whirlpoolu. Před hotelem se nachází vlastní hotelové parkoviště s kamerovým systémem.Vstup do hotelu je bezbariérový, pokoje ne. V hale je možnost připojení na internet pomocí wifi na vlastní notebook.

Web: amber-anna.hotel.cz/

Další související informace

Amber hotel BAVOR

Amber hotel BAVOR – Amber Hotel Bavor nedaleko centra města Strakonice se nachází v malebném kraji jižních Čech, u soutoku řek Volyňky a Otavy a gotického hradu z 2. pol. 12. století. Amber Hotel Bavor nedaleko centra města Strakonice se nachází v malebném kraji jižních Čech, u soutoku řek Volyňky a Otavy a gotického hradu z 2. pol. 12. století.

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.