+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMI penzion u BVV v Brně

Klíčová slova: Brno, penzion, pension, apartmán přímo u BVV,

E-mail: rezervace@amipenzion.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Rodinný penzion nabízející ubytování v městské části Brno-střed ve vyhledávané vilové čtvrti pár minut chůze od areálu BVV-brněnského výstaviště a centra města. Komfortně vybavené pokoje, wi-fi internet na pokojích, plazmové televizory se satelitem a DVD, minilednička/minibar, pokoje s terasami, možnost vlastního vaření-plně vybavená kuchyně k dispozici, venkovní posezení s obsluhou za hezkého počasí. Snadná dostupnost Masarykovy univerzity a jejich brněnských fakult. Možnost dlouhodobějšího a levného ubytování v Apartmánu Koniklecová v těsné blízkosti BVV.

Web: www.amipenzion.cz

Další související informace

Penzion Mlýn na Prádle, j

ubytování, jižní Čechy, pension, penzion, samota, – Pension bývalý mlýn, na samotě 3 km od Bechyně v jižních Čechách, vlastní rybník, tenisový kurt. Ideální pro svatby, firemní setkání. Stylově vybavené pokoje, WC, sprcha, TV, minibar. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, čtyřlůžková apartmá, restaurace.

Ubytování Rožnov pod Radh

ubytování, rožnov pod radhoštěm, rožnov, penzion, – Penzion Janoštík nabízí ubytování v Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Beskydských hor. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí blízko turistických míst Rožnovska, kde je například skanzen Rožnov pod Radhoštěm, bazén a jiné atrakce pro volný čas.

Načítání trvalo 0.3090 sekund.