+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aparthotel Susa

Klíčová slova: Aparthotel Susa

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Hotel Susa nabízí ve čtyřech patrech útulné a prostorné pokoje. K dispozici jsou dvou, tří, čtyř i pětilůžkové pokoje. Na 24 hodin denně otevřené recepci je Vám k dispozici safe box, internet v lobby, fax, copy, espresso kafe, občerstvení, drobný prodej, parking. Turistické informace včetně zajištění poznávacích výletů po Praze a okolí. Rezervace restaurací, výletních lodí, vstupenek do divadel a kin. Pro hotelové hosty je zajištěné bezpečné parkování přímo v našem hotelu za 250,-Kč/den. Z důvodů omezené parkovací kapacity doporučujeme rezervovat parkovací místa předem.

Web: susa.hotel.cz/

Další související informace

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Menštruačný Kalendár

menštruačný kalendár, menštruačný kalendárik – Zaznač si všetky údaje do svojho menštruačného kalendára a maj ich vždy a všade pri sebe. Je to jednoduché a prehľadné. Je to naozaj jednoduché a rýchle, už nikdy viac nemusíš mať svoje najosobnejšie informácie napísané po lístočkoch, či v bloku.

Aparthotel Susa v Praze

Aparthotel Susa, ubytování v – APARTHOTEL SUSA je velice příjemný a pohodlný apart hotel s přátelskou atmosférou a kvalitními službami. Hotel Susa nabízí ve čtyřech patrech útulné a prostorné pokoje. K dispozici jsou dvou, tří, čtyř i pětilůžkové pokoje. Na 24 hodin denně otevřené recepci je Vám k dispozici safe box, internet v lobby, fax, copy, espresso kafe, občerstvení, drobný prodej, parking. Pro hotelové hosty je zajištěné bezpečné parkování přímo v našem hotelu za 250,-Kč/den. Z důvodů omezené parkovací kapacity doporučujeme rezervovat parkovací místa předem.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.