+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Královstvínebeské

Klíčová slova: Apartmán, Horní bečva, ubytován, beskydy

E-mail: ubytovanibecva@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Dovolte, abychom Vám představili nově postavené apartmá, které se nachází na jedinečném místě v obci Horní Bečva. Svou pozicí poskytuje jeden z nejkrásnějších výhledů na panorama srdce Beskyd. K apartmá náleží pozemek o velikosti 5 ha. K dispozici je i les, který Vám zajišťuje maximální soukromí a neomezený pohyb např. pro houbaření, turistiku, sport apod. Apartmá Království nebeské má terasu 8 x 4 m, zahradu s dětským hřištěm o velikosti 25 x 16 m a víceúčelové hřiště 35 x 17 m.

Web: www.ubytovanibecva.cz

Další související informace

Valašsko přes Objektiv

Galerie, valašsko, rožnov, radhošt, bečva, hradisko. – Na této stránce se nachází galerie fotografii z Valašské přírody,skály,řeky,flora a fauna.Čertův mlýn,mořské oko,hradisko,rysová hora,kamenárka,medůvka,jarcovská kula,bečva,radhošť,cabské jezero,pahor.

Apartments Lenka

Apartments Lenka, apartman, ubytovani – Apartmány LENKA disponují kabelovou TV, CD přehrávačem s rádiem, myčkou, sporákem, lednicí, sejfem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a fénem. Žehličku je možné zapůjčit na recepci. Skvělá poloha na Václavském náměstí dělá z našich apartmánů ideální výchozí bod při vašich cestách do Prahy.

Penzion Tomy Hůrka v Horní Plané

Penzion Tomy Hůrka ,ubytování v Horní – Restaurant a penzion Tomy se nachází na levé břehu přehrady Lipno, zhruba 3 km od Horní Plané.Kapacita penzionu je 23 lůžek v 5 dvoulůžkových a 3 třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a jednom apartmánu.Za penzionem se nachází zahrada s ohništěm, dětským hrištěm a zároveň je zde parkoviště pro hosty zdarma.Součástí penzionu je restaurace, která nabízí tradiční českou kuchyni.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.