+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Královstvínebeské

Klíčová slova: Apartmán, Horní bečva, ubytován, beskydy

E-mail: ubytovanibecva@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Dovolte, abychom Vám představili nově postavené apartmá, které se nachází na jedinečném místě v obci Horní Bečva. Svou pozicí poskytuje jeden z nejkrásnějších výhledů na panorama srdce Beskyd. K apartmá náleží pozemek o velikosti 5 ha. K dispozici je i les, který Vám zajišťuje maximální soukromí a neomezený pohyb např. pro houbaření, turistiku, sport apod. Apartmá Království nebeské má terasu 8 x 4 m, zahradu s dětským hřištěm o velikosti 25 x 16 m a víceúčelové hřiště 35 x 17 m.

Web: www.ubytovanibecva.cz

Další související informace

Ubytování Krkonoše

ubytování, apartmán, privát – Nabízíme ubytování v apartmánech s krásným výhledem na město Vrchlabí, které je vstupní branou do Krkonoš. Lyžařský areál vzdálen cca 500 metrů. více informací na - http://www.ubytovani-vrchlabi.wz.cz/

Dan v Dolní Bečvě

Dan,ubytování v Dolní Bečvě,ubytovani,Dolní Bečva, – Nabídka ubytování ve 4 lůžkovém apartmánu na klidném tichém místě na okraji města Rožnov pod Radhoštěm s možností nádherného odpočinku či sportovního nebo kulturního vyžití nejen během dovolené, ale také při Vašich služebních cestách. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Apartmán Lipno nad Vltavo

apartmán, lipno, ubytování – Apartmán je umístěn v rekreačním středisku Lipno nad Vltavou, blízko přehrady Lipno. Apartmán je kompletně vybavený a přizpůsobený pro pobyt až šesti osob. Rozloha apartmánu je 67 m2. Ubytování je kdiposzici celoročně, v létě i v zimě a to díky elektrickému vytápění. V obývací místnosti je rozkládací sedačka a LCD televizor. Dále v apartmánu najdete vybavený kuchyňský kout (včetně všech potřebných elektrických spotřebičů), jídelní stůl. V ložnici je umístěno dvoulůžko a vestavěná šatní skříň. V koupelně je vana a pračka. WC je odděleno. Součástí ubytování je i vyhrazené místo pro lyže či kola. Součástí apartmánu je i terasa s výhledem na Lipenskou přehradu.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.