+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Královstvínebeské

Klíčová slova: Apartmán, Horní bečva, ubytován, beskydy

E-mail: ubytovanibecva@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Dovolte, abychom Vám představili nově postavené apartmá, které se nachází na jedinečném místě v obci Horní Bečva. Svou pozicí poskytuje jeden z nejkrásnějších výhledů na panorama srdce Beskyd. K apartmá náleží pozemek o velikosti 5 ha. K dispozici je i les, který Vám zajišťuje maximální soukromí a neomezený pohyb např. pro houbaření, turistiku, sport apod. Apartmá Království nebeské má terasu 8 x 4 m, zahradu s dětským hřištěm o velikosti 25 x 16 m a víceúčelové hřiště 35 x 17 m.

Web: www.ubytovanibecva.cz

Další související informace

Blue apartman ve Františkových Lázních

apartman, ubytování, Blue apartman, ubytování ve – Blue apartmán ve Františkových Lázních Žírovici nabízí prázdninový byt, v němž jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice, pro 1-4 osoby. Vchod je přes venkovní schody v nadzemním podlaží do předsíně. V obytné kuchyni jsou 2 přistýlky, gauč, posezení, barevná televize a CD, 1 ložnice s dvoulůžkem, skříně, noční stolky. V komplexu není restaurace,ale je zde velmi dobře vybavená kuchyně mezi jejíž vybavení patří elektrický sporák , lednička (s mrazicí přihrádkou), mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice, toustovač, pečící hrnec, žehlička,ventilátor.

Jeřabinka v Malé Úpě

Penzion Jeřabinka ,ubytování Horní Malá – Penzion se nachází v krásném prostředí Krkonoš v obci Horní Malá Úpa, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy.Penzion Jeřabinka najdete přímo u hlavní silnice a pokud přijedete autem, máte možnost parkovat před penzionem - zdarma!Kapacita ubytování je 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 postelích, včetně jednoho dvoupokojového apartmá. Nové soc. zařízení ve všech pokojích, krásná nová dětská herna včetně dětského obchodu, kuchyňky, stotního hokeje, televize.Stravování probíhá v jídelně (krb, televize, obsluha). Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, večeře - polévka, hlavní chod (výběr ze 2 druhů jídel při obsazenosti nad 20 osob) a zákusek.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.