+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Panorama Jeseníky

Klíčová slova: ubytování, jeseníky, apartmány, jeseník, apartmá

E-mail: info@apartmapanorama.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Horský apartmán ve městě Jeseník. Ubytování v soukromí. Luxusní dovolená v Jeseníkách za příznivou cenu. Krásné hory, lyžařská střediska Ramzová, Ovčárna, Praděd, Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Malá Morávka, světoznámé lázně Priessnitz, lyžování, koupání, turistika a cykloturistika, bobová dráha, minikáry, zdravé klima a nejčistší vzduch v ČR. Kapacita 8 osob, kuchyně, LCD TV, domácí kino, WIFI, satelit, krb. Parkoviště, sauna, squash, kolárna, lyžárna.

Web: www.apartmapanorama.com

Další související informace

Pension Magda-Babylon

ubytování,penzion,pension,Babylon,Český les, – Levné ubytování v Pensionu Magda v letovisku Babylon v okrese Domažlice,region Český les - Chodsko. Penzion se nachází nad horní hrází známého babylonského přírodního koupaliště a poskytuje překrásný výhled na Čerchov - vrchol Českého lesa. Ubytování je vhodné zejména pro turisty, cyklisty a rodiny s dětmi, případně pro firemní ubytování. V okolí penzionu se nachází množství cyklostezek a turistických tras. Více o penzionu a okolí na www.pensionmagda.cz

Ubytování Jeseníky Kubeš

Ubytování, jeseníky, ubytovací služby, Kubeš. – Ing. Vladimír Kubeš nabízí ubytovací služby v Jeseníkách, resp. na úpatí Králického Sněžníku mezi Orlickými horami a Jeseníky. K dispozici je 9 dvoulůžkových pokojů pro ubytování. na adrese Dolní Lipka 18, 561 69 Králíky.

Apartmány Třeboň Elisabet

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, apartmány, – Apartmány Elisabeth v Třeboni jsou vyhledávány především pro své umístění - jsou výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Apartmány jsou plně vybavené jako byty, jsou ideální pro rodinnou dovolenou i delší pobyty.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.