+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Panorama Jeseníky

Klíčová slova: ubytování, jeseníky, apartmány, jeseník, apartmá

E-mail: info@apartmapanorama.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Horský apartmán ve městě Jeseník. Ubytování v soukromí. Luxusní dovolená v Jeseníkách za příznivou cenu. Krásné hory, lyžařská střediska Ramzová, Ovčárna, Praděd, Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Malá Morávka, světoznámé lázně Priessnitz, lyžování, koupání, turistika a cykloturistika, bobová dráha, minikáry, zdravé klima a nejčistší vzduch v ČR. Kapacita 8 osob, kuchyně, LCD TV, domácí kino, WIFI, satelit, krb. Parkoviště, sauna, squash, kolárna, lyžárna.

Web: www.apartmapanorama.com

Další související informace

Apartmány Černý jezdec

ubytování, penzion, lednice, apartmány – Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Ubytování Adršpach - Pod Křížovým vrchem

Ubytování, apartmány, penzion – Ubytování v apartmánech v centru obce Adršpach. Nově vystavěný rodinný penzion Pod Křížovým vrchem se nachází v těsné blízkosti Adršpašského skalního města. Ubytování ve 2,3,4,5-lůžkových apartmánech.

Apartmány Třeboň Elisabet

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, apartmány, – Apartmány Elisabeth v Třeboni jsou vyhledávány především pro své umístění - jsou výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Apartmány jsou plně vybavené jako byty, jsou ideální pro rodinnou dovolenou i delší pobyty.

Načítání trvalo 0.3762 sekund.