+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmá Panorama Jeseníky

Klíčová slova: ubytování, jeseníky, apartmány, jeseník, apartmá

E-mail: info@apartmapanorama.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2009

Popis: Horský apartmán ve městě Jeseník. Ubytování v soukromí. Luxusní dovolená v Jeseníkách za příznivou cenu. Krásné hory, lyžařská střediska Ramzová, Ovčárna, Praděd, Červenohorské sedlo, Karlova Studánka, Malá Morávka, světoznámé lázně Priessnitz, lyžování, koupání, turistika a cykloturistika, bobová dráha, minikáry, zdravé klima a nejčistší vzduch v ČR. Kapacita 8 osob, kuchyně, LCD TV, domácí kino, WIFI, satelit, krb. Parkoviště, sauna, squash, kolárna, lyžárna.

Web: www.apartmapanorama.com

Další související informace

Hotel Slavia ubytování Pr

Hotel,Slavia,ubytování,Praha,10-Vršovice,Praha,10 – Hotel Slavia*** je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK SLAVIA. Výborné spojení s centrem umožňují tramvaje, metra a noční linky 50m od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily i autobusy.

Ubytovanilevne.eu

Ubytování, hotely, penziony, apartmány, chaty – Katalog ubytování všech typů, jako jsou hotely, penziony, chaty, chalupy, apartmány a spousta dalších v České Republice a na Slovensku. Možnost výběru dle mnoha kritérií s kontakty přímo na majitele či provozovatele objektů.

Načítání trvalo 0.3486 sekund.