+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Bedřichov ubytov

Klíčová slova: Apartmán,Bedřichov,ubytování,Bedřichov,Bedrichov,

E-mail: Pension-Bedrichov-164@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Apartmán Bedřichov leží v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou, v srdci Jizerských hor. Apartmán je nově zrekonstruovaný, velmi pěkně vybavený, prostorný a nacházející se u potoka. Apartmán vybízí ke strávení klidné rodinné dovolené v této úžasné lokalitě.

Web: www.apartman-bedrichov-bedrichov.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Nové Chalupy ubyt

Penzion,Nové,Chalupy,ubytování,Nová,Pec,Nova,Pec, – Penzion se nachází v obci Nová Pec v blízkosti (300 m) přehradní nádrže Lipno s výhledem na členitou krajinu Šumavských vrchů.Ubytování v osmi nově vybavených apartmánech s vybavenou kuchyní (el. vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač, veškeré nádobí), ložnicí, sprchou, WC, TV a internetem. V každém z apartmánů jsou 4 lůžka s možností přistýlky. Penzion je provozován jako nekuřácký. Pro vozidla hostů máme k dispozici parkoviště.

Horsky hotel Šámalova cha

Horsky,hotel,Šámalova,chata,ubytování,Bedřichov,B – Šámalova chata je výborným místem pro rodinné pobyty s dětmi v Jizerských horách. Naleznete zde trasy, které budou vyhovovat i dětem. Naleznete zde vhodné trasy na horskou cyklistiku, běžkařské výlety i pěší výlety na krásná a zajímavá místa v Jizerských horách.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.