+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Behagen ubytován

Klíčová slova: Apartmán,Behagen,ubytování,Jeseník,Jesenik,ubytov

E-mail: Pension-Jesenik-Behagen@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: Apartmán Behagen se nachází v rodinném domku ve městě Jeseníku na Nerudově ulici, nedaleko známých Čertových kamenů. Jedná se o klidnou lokalitu, vhodnou pro dovolenou s dětmi a pro všechny, kdo mají rádi klid.

Web: www.behagen-jesenik.penzion-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Rosa ubytování Be

Penzion,Rosa,ubytování,Bedřichov,Bedrichov,ubytov – Pokud však nechcete ujít tuto vzdálenost pěšky, můžete využít SKIBUSU, který Vás v zimním období doveze do obou sportovních areálů zdarma. Jeho zastávku najdete cca 150 m od pensionu. Součástí pensionu je letní terasa s nádherným výhledem na Labskou přehradu a okolní hory.

Apartmán U Jezera Lipno u

Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov – Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Apartmán Krumlov ubytován

Apartmán,Krumlov,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Všechny apartmány Krumlov v Českém Krumlově mají plně vybavebou kuchyňskou linku, ložní prádlo, ručníky, osušky, utěrky, nádobí, příbory, lednici, varnou konev, TV, WC, koupelnu, která má vyhřívaný držák ručníků, sprchový kout, vysoušeč vlasů je k dispozici v recepci.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.