+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Dušní ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Dušní,ubytování,Praha,1,Dusni,ubytovani

E-mail: Pension-Praha-Dusni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2011

Popis: Apartmán Dušní poskytuje ubytování v centrum města a všechny historické památky Prahy tak budete mít na dosah. Orloj, Královská cesta - nejkrásnější prohlídková cesta Prahou, Karlův most, Václavské náměstí, Josefov, Židovské město, Staronová synagoga, přímo v Dušní ulici naproti kostela Sv. Ducha se nachází Španělská synagoga, a další pražské památky.

Web: www.apartman-dusni-praha-1.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Ungelt ubytování Pr

Hotel,Ungelt,ubytování,Praha,1,ubytovani – Moderní hotel Ungelt nabízí ubytování v 10 - ti apartmánech, které jsou rozdělené na malé a velké. Velké apartmány s celkovou plochou 150 m2 jsou vhodné pro 6 osob s možností přistýlky ( 2 os. ) a jejich součástí jsou 3 ložnice, 1 obývací pokoj, neboli pracovna s televizí, satelitem a telefonem, kuchyně se sporákem, lednicí a minibarem, a samozřejmostí je koupelna s vanou, sprchou, fénem a wc.

Hostel OZ Apartment Hotels Praha ubytování Praha 1

Hostel,OZ,Apartment,Hotels,Praha,ubytování,Praha,1 – Pro mladé nebo nenáročné cestující jsou smíšené dormitory za 13,- Euro za den. Tyto pokoje mají 7 nebo 8 lůžek, jsou pěkné, levné a umožní hostům nejen poznat nové přátele ale i zároveň vidět krásy Prahy.

Načítání trvalo 0.3693 sekund.