+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Kroměříž ubytová

Klíčová slova: Apartmán,Kroměříž,ubytování,Kroměříž,Kromeriz,Kro

E-mail: Pension-Kromeriz-Apartman@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2011

Popis: Apartmán Kroměříž je svou polohou vhodný pro ubytování během pracovní cesty, tak pro příjemné strávení rodinné dovolené. Apartmán Kroměříž nabízí ubytování v prostorném apartmánu s jednou ložnicí a další lůžka v obývacím pokoji na rozkládací pohovce. Ubytování je vhodné pro 1 až 4 osoby.

Web: www.apartman-kromeriz-kromeriz.az-ubytovani.net/

Další související informace

Apartmán Paula ubytování Rokytnice nad Jizerou

Apartmán,Paula,ubytování,Rokytnice,nad,Jizerou,uby – Luxusní apartmán Paula je určen pro 4 osoby s možností přistýlky. Sučástí je kuchyňská linka, televizor se satelitním příjmem, koupelna s vanou, samostatné WC, lodžie a sklep na úschovu lyžařského vybavení a horských kol. Možnost stravování vlastní,

Hotel Octárna ubytování K

Hotel,Octárna,ubytování,Kroměříž,Kromeriz,Octarna – Hotel Octárna nabízí ubytování s celkovou kapacitou 46 lůžek. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, barevnou satelitní televizi, přípojku pro počítač, telefon s přímou volbou a minibar. Převážná část pokojů je dvoulůžkových, pro rodiny jsou k dispozici "rodinné" pokoje, které mají ložnici zvlášť pro rodiče a zvlášť pro děti.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.