+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Krumlov ubytován

Klíčová slova: Apartmán,Krumlov,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Horni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2011

Popis: Všechny apartmány Krumlov v Českém Krumlově mají plně vybavebou kuchyňskou linku, ložní prádlo, ručníky, osušky, utěrky, nádobí, příbory, lednici, varnou konev, TV, WC, koupelnu, která má vyhřívaný držák ručníků, sprchový kout, vysoušeč vlasů je k dispozici v recepci.

Web: www.apartman-krumlov.s-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Další související informace

Penzion Adalbert ubytován

Penzion,Adalbert,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Penzion Adalbert nabízí pět pokojů vybavených koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem a radiem. Z pokojů č.1, 2, 4 a 5 je pěkný výhled na zámek. Ideální podmínky pro rodiny s dětmi a turisty, kteří mají rádi domácí atmosféru a kuchyní.

Penzion Vyšehrad ubytován

Penzion,Vyšehrad,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Nový penzion Vyšehrad zahájil ubytování v červenci roku 2002 v tiché části města Český Krumlov. Pension naleznete na cestě mezi vlakovým nádražím a historickým centrem, tam i tam se dostanete po 5-ti minutách chůze.

Penzion Panorama ubytován

Penzion,Panorama,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Ubytovat se můžete v 6 dvoulůžkových pokojích, z toho ve třech je možnost přistýlky, a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu. Hosté mohou odpočívat v zahradě a třeba romanticky posnídat v pergole obrostlé květinami.

Načítání trvalo 0.3712 sekund.