+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Levandula

Klíčová slova: ubytování, apartmány, Veľký Meder,

E-mail: info@apartman-levandula.sk

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Nově postavené apartmány Levanduľa Vám ponoukají ubytování v příjemném prostředí v blízkosti koupaliště Thermal Corvinus ve Velkém Mederu na Dubovej ulici 3068, naproti polikliniky, asi 2 minuty pěší chůze od koupaliště.

Web: www.apartman-levandula.sk

Další související informace

Penzion Skála

Čenkovice,ubytování,penzion,,Skála,Orlické – Nový penzion se 4 velkými apartmány (obývací místnost s krbovými kamny a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, WC, koupelna) pro 8 osob a jedním malým apartmánem pro 4 osoby (obývací místnost s krbovými kamny a plně vybaveným kuchyňským koutem, WC, sprchový kout) 90m od sjezdovek, vhodné i pro skupiny. SAT, NET, parkování přímo u penzionu.

Hotel Residence Ječná ubytování Praha 2

Hotel,Residence,Ječná,ubytování,Praha,2,Residence, – Osm bytů různé velikosti,všechny jsou luxusně upraveny,i pro dlouhodobé pobyty.V každém bytě kuchyňský kout s lednicí,varnou deskou,troubou,myčkou,nádobím.Koupelny mají sprchový kout,WC,pračku.Služba provádí úklid ve všech bytech a společných částech

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Načítání trvalo 0.2644 sekund.