+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Levandula

Klíčová slova: ubytování, apartmány, Veľký Meder,

E-mail: info@apartman-levandula.sk

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2013

Popis: Nově postavené apartmány Levanduľa Vám ponoukají ubytování v příjemném prostředí v blízkosti koupaliště Thermal Corvinus ve Velkém Mederu na Dubovej ulici 3068, naproti polikliniky, asi 2 minuty pěší chůze od koupaliště.

Web: www.apartman-levandula.sk

Další související informace

Hotel Radisson Blu Alcron

Hotel,Radisson,Blu,Alcron,ubytování,Praha,1-Nové, – Pětihvězdičkový hotel Radisson SAS Alcron se nachází pouze několik kroků od proslulého pražského bulváru, obchodního a společenského centra moderní Prahy a to Václavského náměstí. Je obklopen historickými budovami, obchody a restauracemi a vzdálen jen deset minut chůze od Staroměstského námestí, kolébky České historie a jednoho z nejatraktivnějších míst města. Dalších pár minut od hotelu se nachází světoznámá Pražská pamětihodnost Karlův most.Hotel Alcron byl s velkou péčí obnoven ve stylu art deco do své bývalé nádhery. Zachovala se zde i většina interiérů, včetně třpytivých lustrů, luxusního italského mramoru a krémově zabarveného mléčného skla, které lze vidět po celé hotelové budově. Najdete zde výjimečně útulných pokojů a apartmánů s vysokými stropy a moderním nábytkem ve stylu art deco. V rámci nedávných renovací se zvýšil počet apartmánů a zdokonalilo se vybavení pokojů tak, aby pro hosty zajistil ještě více pohodlí. Mimoto proběhla modernizace všech pokojů, v jejichž designu je zachován půvab a elegance minulé éry, které se zde snoubí s veškerými výdobytky moderní doby, mezi novinky například patří nový luxusní nábytek, včetně křesla či pohovky v každém pokoji lampy s dobovými prvky moderní dřevěné podlahy, které dodávají kouzlo a půvab 80 pokojům zrcadlové stěny velké LCD obrazovky toaletní zrcadlo

Penzión Talisman

ubytovanie, penzión Rajecké Teplice, apartmány, – Ubytovanie v tichom a príjemnom prostredí v kúpeľnom meste Rajecké Teplice.Penzión Talisman je situovaný v tichom prostredí priamo v srdci Rajeckých Teplíc, 200 m od kúpeľného domu Aphrodite. Ponúkame reštauračné služby,organizáciu svadby, školenia, oslavy a pod.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.