+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Linda ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Linda,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Linda@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: Apartmán Linda se nachází v klidné časti Českého Krumlova s jedinečným výhledem na celé město zámek a okolí. Apartmán má vlastní vchod z boku domu není rušena rodina ani klienti. V apartmánu Linda najdete předsíň, prostornou obývací místnost s kuchyní. Kuchyň je vybavena elektronickými spotřebiči, nádobím, při dlouhodobém pobytu není problém samostatného vaření. Následuje velká ložnice a samostatná koupelna. Samozřejmostí je internet. V ceně ubytování je parkování, snídaně, dále pak posezení v letních měsících před apartmánem nebo využití velké prostorné terasy vybavené grilem kde ne problém si samostaně grilovat. Doprava Pro klienty, kteří do Českého Krumlova přijíždí vlakem, autobusem zajistíme odvoz na apartmán a odvoz zpět na vlak, autobus.

Web: www.linda-cesky-krumlov.az-pension.eu/

Další související informace

Penzion Adalbert ubytován

Penzion,Adalbert,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Penzion Adalbert nabízí pět pokojů vybavených koupelnou, toaletou, TV se satelitním příjmem a radiem. Z pokojů č.1, 2, 4 a 5 je pěkný výhled na zámek. Ideální podmínky pro rodiny s dětmi a turisty, kteří mají rádi domácí atmosféru a kuchyní.

Penzion Baroko ubytování

Penzion,Baroko,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Luxusně zařízený penzion Baroko je umístěn v budově z roku 1360. Objekt pozdně gotický s klasickým průčelím, přistavěn v době klasicismu se nachází přímo v historickém centru města Český Krumlov, které je od roku 1992 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.Citlivě zrekonstruovaný objekt s replikami barokního nábytku z mahagonového dřeva nabízí nevšední zážitek z ubytování. V penzionu Baroko je pro Vás připraveno celkem šest pokojů, z toho jeden dvoulůžkový, čtyři čtyřlůžkové a jedno královské apartmá. V ceně za ubytování je již zahrnuta snídaně a parkování. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko je ubytováno zdarma. Za poplatek ubytují i Vašeho psa. Součástí penzionu je unikátní bar v gotických prostorách s polokruhově valenou klenbou a s křížovou klenbou zaklenutou na střední kamenný sloup pozdně renesančních tvarů. Vše je laděno v barokním stylu s loveckými prvky. Příjemné posezení pro 24 osob a možnost pro Vás uspořádat oslavy, rauty, firemní akce a školení. Nabídnou Vám zde unikátní pivo Bernard, originální zákusky, lahodné ovocné koktejly, japonská káva VACUMPOT nebo francouzská káva FRENCHPRESS a originál PRESSO a jiné, pravá čokoláda (bílá, mléčná, tmavá) i originál čaje balené v hedvábí, skvěle zásobený bar a jedinečná archivní vína.

Penzion Panorama ubytován

Penzion,Panorama,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Ubytovat se můžete v 6 dvoulůžkových pokojích, z toho ve třech je možnost přistýlky, a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu. Hosté mohou odpočívat v zahradě a třeba romanticky posnídat v pergole obrostlé květinami.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.