+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Linda ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Linda,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Linda@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: Apartmán Linda se nachází v klidné časti Českého Krumlova s jedinečným výhledem na celé město zámek a okolí. Apartmán má vlastní vchod z boku domu není rušena rodina ani klienti. V apartmánu Linda najdete předsíň, prostornou obývací místnost s kuchyní. Kuchyň je vybavena elektronickými spotřebiči, nádobím, při dlouhodobém pobytu není problém samostatného vaření. Následuje velká ložnice a samostatná koupelna. Samozřejmostí je internet. V ceně ubytování je parkování, snídaně, dále pak posezení v letních měsících před apartmánem nebo využití velké prostorné terasy vybavené grilem kde ne problém si samostaně grilovat. Doprava Pro klienty, kteří do Českého Krumlova přijíždí vlakem, autobusem zajistíme odvoz na apartmán a odvoz zpět na vlak, autobus.

Web: www.linda-cesky-krumlov.az-pension.eu/

Další související informace

Penzion U Hamru ubytování

Penzion,U,Hamru,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Penzion U Hamru má celkovou kapacitu 22 lůžek. K dispozici je šest dvoulůžkových pokojů a dva třílůžkové. U dvou pokojů je možnost přistýlek. Součástí každého útulného pokoje penzionu. U Hamru je vlastní sociální zařízení.

Penzion Katka ubytování Č

Penzion,Katka,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – V přijemném prostředí nabízí pension Katka v Českém Krumlově místa k ubytování v 8 pokojích.1 jednolůžkový s možností přistýlky, 4 dvoulůžkové pokoje a 3 třílůžkové pokoje. Pokoje penzionu Katka v Českém Krumlově mají vlastní WC, sprchu a jsou standardně vybaveny. Váš automobil je možné zaparkovat na bezpečném parkovišti.

Penzion Závodský ubytován

Penzion,Závodský,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Kapacita ubytování je 13 osob. Velké apartmá až pro 5 hostů má 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj, kuchyňka, chladnička, šatna. Možnost přistýlky. Další ubytování je v propojených pokojích pro 4 hosty - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.