+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Milena ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Milena,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani

E-mail: Pension-Jicin-Milena@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2011

Popis: Apartmán Milena v Jičíne se nachází v I. patře rodinného domku ve vilové čtvrti s vlastním vchodem, pozemkem a verandou. Kapacita - 5 lůžek + 1 dětská postýlka. V apartmánu jsou 2 ložnice, 1 obývací pokoj, kuchyň, chodba, WC, koupelna, balkón, veranda. Venku je zahradní nábytek, možnost grilování. Apartmán Milena v Jičíně je obsazován jednou rodinou. Vždy je k užívání celá plocha apartmánu i při obsazení 1 osobou.

Web: www.apartman-milena.cr-ubytovani.net/Jicin.htm

Další související informace

Penzion Na Skalkách ubyto

Penzion,Na,Skalkách,ubytování,Nový,Jičín,Novy,Jic – V rekreačním centru Na Skalkách se můžete ubytovat v pokojích nebo chatkách. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné i dvou přistýlek, které jsou upravené v rustikálním stylu, vybaveny sociálním zařízením, sprchou, bar. TV se SAT i přípojkou na internet.

Apartmán Dlouhý Apartmány

Apartmán,Dlouhý,Apartmány,ubytování,Jestřebí,Jest – Ubytování v apartmány Dlouhý je možné ve dvou čtyřlůžkových apartmánech a jednom dvoulůžkovém apartmánu. V každém z apartmánů očekávejte zcela vybavený kuchyňský kout, ložnici, WC, sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, vstupní halu se skříní a věšáky. K dispozici je stylově zařízená společenská místnost. Pro ubytované se nabízí k využití zahrada s velkým zastřešeným altánem s možností grilování, veranda s posezením, otevřené ohniště, bezplatné parkoviště.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.