+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán penzion České Bu

Klíčová slova: Apartmán,penzion,České,Budějovice,ubytování,České

E-mail: Pension-Apartman-Ceske-Budejovice@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Ubytování je pro hosty zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička.

Web: www.penzion-ceske-budejovice-ceske-budejovice.penzion-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel U Tří lvů ubytování

Hotel,U,Tří,lvů,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel nabízí svým hostům k odpočinku 76 pevných lůžek v 36 příjemných pokojích vybavených sociálním zařízením - WC a koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.Na pokojích je telefon s přímou volbou do celého světa.

Penzion Miltom ubytování

Penzion,Miltom,ubytování,České,Budějovice,Ceske,B – Zrekonstruovaný penzion Miltom se nachází 400 m od náměstí Přemysla Otakara II., v historickém centru Českých Budějovic, na pravém břehu Vltavy, na okraji největšího parku Českých Budějovic, u Litvínovického mostu. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech 2+2 lůžka.Ve vybavení pokojů je samostatné sociální zařízení. Dále pak televize se satelitním příjmem, a moderní nábytek. V penzionu se náchází příjemná hospůdka s klasickou českou kuchyní a barem. V okolí je několik dalších restaurací s vyběrem z několika světových kuchyní. Okolí: V dosahu je většina sportovních zařízení - Krytý bazén, sauna, fitnes, tenis, sportovní hala, zimní stadion, fotbalový stadion, střelnice, golf, rybolov, lov zvěře. Pension sousedí s mezinárodní cyklostezkou stezkou.

Penzion Hawwwran ubytován

Penzion,Hawwwran,ubytování,České,Budějovice,Ceske – Pension Hawwwran se nachází nedaleko centra města České Budějovice, 5 minut chůze od Výstaviště. Zaparkovat můžete před pensionem, nebo po domluvě na oploceném parkovišti ve dvoře. Po celém pensionu je k dispozici Wi-Fi.

Načítání trvalo 0.3108 sekund.