+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán penzion Janov

Klíčová slova: Apartmán penzion Janov, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Penzion apartmánového typu vhodný pro rodiny s dětmi. Snadno dostupná lyžařská střediska – Bedřichov, Severák, běžecká magistrála Jizerské hory. Kryté parkování přímo u penzionu. Každý apartmán má vlastní kuchyň.

Web: apartman-penzion-janov.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Bezděkov

Penzion Bezděkov, ubytování, penzion – Pension Bezděkov nabízí ubytování ve 4 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém pokoji. <p> K pensionu Bezděkov patří také uzamykatelné parkoviště hlídané kamerou. Na letní zahradě je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, houpačka, minigolf a ruské kuželky.

Penzion Slezská zahrada

Penzion Slezská zahrada, ubytovani, hotel – Ubytovací prostory restaurace Slezská zahrada nabízí maximální možný komfort a pohodlí pro Vás i Vaší rodinu. Díky prostorným a útulným pokojům s vlastním sociálním zařízením a příznivým cenám ubytování se zde budete cítit skutečně jako doma.

Penzion Nevada v Písku

penzion, ubytování, penzion Nevada, ubytování v – Penzion Nevada v Písku nabízí levné ubytování a najdete jej v klidové části historického města 300 m od řeky Otavy, 300 m od náměstí a 150 m od plaveckého bazénu. Nabízí 3-5lůžkové pokoje. Celková kapacita ubytování je 40 lůžek. WC a sprchy jsou k dispozici ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro TV příjem. Bar s 80 místy k sezení je denně otevřený od 16:00 do 02:00. Pro pobavení k dispozici kulečník, šipky a dále herní a výherní automaty.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.