+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán penzion Janov

Klíčová slova: Apartmán penzion Janov, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Penzion apartmánového typu vhodný pro rodiny s dětmi. Snadno dostupná lyžařská střediska – Bedřichov, Severák, běžecká magistrála Jizerské hory. Kryté parkování přímo u penzionu. Každý apartmán má vlastní kuchyň.

Web: apartman-penzion-janov.penzion.cz/

Další související informace

Penzion Vladimír

Penzion Vladimír, ubytovani, hotel – Penzion Vladimír se nachází (700 m.n.m.)u dolní stanice lanové dráhy(150 m) na ČERNOU HORU v klidné části lázeňského krkonošského města JANSKÉ LÁZNĚ v Krkonoších. Naše ubytování Vám nabízí rekreační, týdenní i krátkodobé pobyty, maximální pohodlí a pohodu. K dispozici jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a ubytování v apartmánech (1 s kuchyňkou) s možností Wifi připojení k internetu a kuchyňský kout.

Penzion Brno

Penzion Brno, ubytování, penzion – Penzion Brno nabízí příjemné ubytování v reprezentativní čtvrti blízko centra nad areálem brněnského výstaviště BVV. Je umístěn mezi vilami a zahradami, což hosté ocení zejména v letní sezóně, kdy mohou využívat solárně vyhřívaný zahradní bazén a venkovní posezení. Výhodou našeho penzionu je snadná dostupnost do centra (asi 3 min. autem, 10 min. trolejbusem), zastávka trolejbusu 38 se nachází asi 20 metrů od penzionu.

Penzion Rudolf v Liberci

penzion, ubytování, Penzion Rudolf, ubytování v – Nově otevřený Tříhvězdičkový Penzion Rudolf se nachází v malebné stejnojmenné vesničce v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova a Liberce. Požadavky hostů jistě uspokojí nabídka penzionu Rudolf, útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 36 osob. Relaxovat můžete v naší infrasauně a zdarma využít připojení Wi-Fi. Samozřejmostí je vlastní parkoviště - zdarma.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.