+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán penzion Janov

Klíčová slova: Apartmán penzion Janov, ubytovani, penzion

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2011

Popis: Penzion apartmánového typu vhodný pro rodiny s dětmi. Snadno dostupná lyžařská střediska – Bedřichov, Severák, běžecká magistrála Jizerské hory. Kryté parkování přímo u penzionu. Každý apartmán má vlastní kuchyň.

Web: apartman-penzion-janov.penzion.cz/

Další související informace

Penzion - Apartmán CZ

Penzion - Apartmán CZ, ubytování, penzion – Penzion - Apartmán CZ byl vybudován nedaleko centra města Jablonec nad Nisou v bezprostřední blízkosti jablonecké přehrady (vodní nádrž Mšeno). V těsné blízkosti se dále nachází plavecký bazén s aquaparkem a městská sportovní hala. PENZION - APARTMÁN CZ Vám poskytne domácí zázemí v komfortním prostředí a výtečnou kuchyní ve vlastní restauraci. Naše pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, TV + SAT a malou lednicí, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským a jídelním koutem.

Penzion Ambrose Moloneys

Ambrose Moloneys, ubytovani, penzion – Penzion Ambrose Moloney´s je kouskem zeleného ostrova v Trutnově, kde se nad pintou Guinnesse schází lidé z celého světa. Penzion Ambrose Moloney´s je příjemnou zastávkou na služební cestě nebo místem pro strávení příjemné dovolené. Zavítáte-li do Ambrose Moloney´s čeká vás řada nezapomenutelných zážitků a příjemných setkání.

Penzion Na Kopečku

Penzion Na Kopečku, ubytovani, penzion – Penzion Na kopečku je umístěn v příjemném prostředí obce s krásným výhledem na panoráma Českých Budějovic, nedaleké vrcholky pohoří Šumavy a na jeden z nejkrásnějších zámků České republiky - zámek Hluboká nad Vltavou. Krásná příroda v okolí s množstvím lesů a rybníků zaručuje prožití krásné dovolené.

Načítání trvalo 3.0717 sekund.