+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Svoboda

Klíčová slova: Ubytování, apartmán

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Nabízíme luxusní ubytování za skvělou cenu ve Svobodě nad Úpou na klidném a slunném místě u lesa. Z apartmánu Svoboda je nádherný výhled na Krkonoše.

Web: www.apartmansvoboda.com

Další související informace

Hotel Pelikán ubytování M

Hotel,Pelikán,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske – K ubytování hostům poslouží 22 dvoulůžkových pokojů a sousedící depandance, v které jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s lednicí a terasou do zahrady. Každý pokoj je standartně zařízený a je vybavený sprchou, WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou s možností přistýlky. Parkování je možné využít na parkovišti u hotelu zdarma či garáž za 160 Kč. Možnost ubytování se psy za 80,- Kč/noc. Cena za osobu je včetně lázeňské taxy.

Ubytování Nikol v Brně - Horní Heršpice

ubytování, ubytování Brno, apartmán, ubytování – Na ulici Pěšina 6, blízko dopravního uzlu směr Bratislava, Vídeň, Praha, Ostrava. Nedaleko centra a jen 7 minut na BVV. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, balkon, TV, Wi-Fi.

Ubytování, hotely, penzio

ubytování, dovolená, hotel, penzion, apartmán, – Portál UBYTOVÁNÍ s přímými kontakty na ubytovací zařízení Česko, Morava a Slovensko. Hotel, penzion, apartmán či lázně? Chata i chalupa k pronajmutí. Ubytovna, kemp či rekreační středisko. Rodinná dovolená a víkendové pobyty snadno a levně.

Načítání trvalo 0.2078 sekund.