+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Tylova ulice uby

Klíčová slova: Apartmán,Tylova,ulice,ubytování,Jičín,Jicin,ubyto

E-mail: Apartman-Jicin-Tylova-Ulice@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2010

Popis: K ubytování poslouží čtyřlůžkový apartmán v prvním patře s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby v kuchyni. Kuchyně je vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V apartmánu je také vlastní sociální zařízení s vanou a WC, rádio a televize.

Web: www.apartman-tylova-ulice-jicin.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Kamera Apartments

Penzion,Kamera,Apartments,ubytování,Praha,5,ubyto – Kamera Apartments je příjemný penzion v progresivně se rozvíjející části Prahy 5 s výbornou dopravní dostupností do centra města. Pohodlné ubytování v jedenácti apartmánech rozdělených do tří typů ve zcela rekonstruovaném domě.

Restaurace Rusticana

ubytování,penzion,apartman,wellness, restaurace – Restaurace a penzion Rusticana Havlíčkův Brod, Na Výsluní 1814, tel.: +420 569 425 932 mobil: +420 602 954 061, www.rusticana.cz nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování. Přijďte se přesvědčit.

Hotel Riviera ubytování N

Hotel,Riviera,ubytování,Nová,Role,Nova,Role,ubyto – K ubytování slouží 51 útulných pokojů 1 až 4 lůžkových. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi

Načítání trvalo 0.0575 sekund.