+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán u Brány ubytován

Klíčová slova: Apartmán,u,Brány,ubytování,Prachatice,u,Brany,uby

E-mail: Pension-Prachatice-U-Brany@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2010

Popis: Stylový Apartmán u Brány je situován přímo v historickém nitru Prachatic a to konkrétně u Dolní Brány. Apartmán u Brány vytváří příjemnou atmosféru rodinného prostředí Apartmán má dvě místnosti po dvou a třech lůžkách. Ve vybavení pokojů je televize se satelitním příjmem, koupelna s toaletou a vanou. U domu je malinká teráska, která poslouží převážně v letních mesících. Pro děti se v domě nacházejí hračky a společenské hry. V okolí apartmánů se nachází několik restaurací, které nabízejí tradiční českou a mezinárodní kuchyni. Ta nejbližší je hned vedle apartmánů.Hosté si mohou vařit v plně vybavené kuchyňce, která e nachází v domě.

Web: www.apartman-u-brany-prachatice.abc-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion U Vleku ubytování Malá Morávka

Penzion,U,Vleku,ubytování,Malá,Morávka,Mala,Moravk – Hosté penzionu U Vleku mají možnost vybírat ze jednoduše vybavených podkrovních pokojů typu dvoulůžkových pokojů, třílůžkových pokoju a jednoho apartmá. Do vybavení pokojů je zahrnuta teplá a studená voda, společné soc.zařízení.

Hotel u Budvaru ubytování

Hotel,u,Budvaru,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Hotel poskytuje hostům komfortní a luxusně zařízené pokoje. Rozložení pokojů je 3 jednolůžkové pokoje, 3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Wi-Fi připojení zdarma po celém hotelu, pokoje jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Penzion U Kozičky ubytová

Penzion,U,Kozičky,ubytování,Teplice,U,Kozicky,uby – Penzion u Kozičky je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství hlavní lázeňské budovy Beethovenv Teplicích. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na Ptačí schody, komplex zámeckých budov, kostelů a lázní.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.