+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán u Brány ubytován

Klíčová slova: Apartmán,u,Brány,ubytování,Prachatice,u,Brany,uby

E-mail: Pension-Prachatice-U-Brany@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2010

Popis: Stylový Apartmán u Brány je situován přímo v historickém nitru Prachatic a to konkrétně u Dolní Brány. Apartmán u Brány vytváří příjemnou atmosféru rodinného prostředí Apartmán má dvě místnosti po dvou a třech lůžkách. Ve vybavení pokojů je televize se satelitním příjmem, koupelna s toaletou a vanou. U domu je malinká teráska, která poslouží převážně v letních mesících. Pro děti se v domě nacházejí hračky a společenské hry. V okolí apartmánů se nachází několik restaurací, které nabízejí tradiční českou a mezinárodní kuchyni. Ta nejbližší je hned vedle apartmánů.Hosté si mohou vařit v plně vybavené kuchyňce, která e nachází v domě.

Web: www.apartman-u-brany-prachatice.abc-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion U Kozičky ubytová

Penzion,U,Kozičky,ubytování,Teplice,U,Kozicky,uby – Penzion u Kozičky je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství hlavní lázeňské budovy Beethovenv Teplicích. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na Ptačí schody, komplex zámeckých budov, kostelů a lázní.

Penzion U Bláhů ubytování

Penzion,U,Bláhů,ubytování,Šestajovice,Sestajovice – Uprostřed malebného prostředí obce Šestajovice se nachází penzion U Bláhů. Pouhých 7km za Prahou v krásném a klidném prostředí u Klánovického, součástí penzionu je lovecká restaurace U Kamene.Pro naše hosty je připraveno komfortní a moderní ubytování celkem v 10 pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek, z nichž každý je vybaven sprchovým koutem a toaletou, televizorem se satelitem a na vybraných pokojích i s chladničkou.

Hotel Interhotel Central

Hotel,Interhotel,Central,ubytování,Karlovy,Vary,u – Interhotel Central je situován v klidném prostředí světově známého lázeňského města Karlovy Vary, jen 100 m od Vřídelní kolonády s proslulými minerálními prameny. V okolí se nachází divadlo, koncertní sál, muzeum, kavárničky, restaurace i značkové prodejny. Interhotel Central nabízí svým hostům k ubytování jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu Standard a De luxe nebo Suites. Pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, TV SAT, radiem, minibarem, fénem, a sejfem. Hotelová restaurace o kapacitě až 100 míst nabízí mezinárodní i dietní stravování. Součástí hotelové haly je denní kavárna a internetová místnost. K dispozici jsou 2 konferenční salonky s celkovou kapacitou 65 míst, které lze využít pro prezentační akce, konference, svatby nebo jiné gastronomické akce.

Načítání trvalo 0.4152 sekund.