+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán U Jezera Lipno u

Klíčová slova: Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov

E-mail: Apartman-Frymburk-Lipno@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Web: www.apartman-u-jezera-lipno-frymburk.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel U Šuterů ubytování

Hotel,U,Šuterů,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Hotel U Šuterů nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. V roce 2004 byly pokoje hotelu zrokonstruovány a nyní jsou nově zařízeny stylovým nábytkem , který je citlivě zakomponován do gotické podoby interiéru budovy.

Penzion U Přívozu ubytová

Penzion,U,Přívozu,ubytování,Frymburk,U,Privozu,ub – V rodinném Penzionu U Přívozu Vás kdykoli rádi uvítají. Noci můžete strávit v některém z útulných pokojů, či apartmánů. Pro spojení se světem je po celém penzionu k dispozici Wi-fi připojení. Zajímavou nabídkou je možný pronájem dračí lodě, výlet do Pohádkového lesa a zlatý, stříbrný, nebo mini balíček, ve kterém je za výhodnou cenu obsaženo ubytování, stravování a 5% sleva do restaurace. Vaše čtyřnohé psí miláčky menšího vzrůstu můžete vzít s sebou. V penzionu U Přívozu se nachází restaurace s kapacitou 35 míst, kde si můžete v klidu vychutnat některou z položek bohatého jídelníčku tradiční české i mezinárodní kuchyně. Vychutnáte si výborné točené pivo, ke kterému můžete zakousnout například utopence, nebo tlačenku. V létě můžete posedět na terase, v zimě se můžete ohřát v restauraci u krbu.

Penzion Cyklooasa ubytová

Penzion,Cyklooasa,ubytování,Heřmanice,u,Oder,Herm – K dispozici hosté v penzionu cyklooasa mají 1 třilůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Oba pokoje jsou standardně vybaveny. Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením s vyhřívanou podlahou.Hosté penzionu cyklooasa mají možnost si uvařit vlastní jídlo .

Načítání trvalo 0.4457 sekund.