+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán U Jezera Lipno u

Klíčová slova: Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov

E-mail: Apartman-Frymburk-Lipno@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Web: www.apartman-u-jezera-lipno-frymburk.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Apartmán Ulrych ubytování

Apartmán,Ulrych,ubytování,Liberec,XXXIII,-,Machní – Privat Apartma Ulrych naleznete v předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízí Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Lokalita Machnín je 5km od centra města a 4km od města Chrastava. Za poplatek mají hosté možnost využití sauny.

Penzion U kamenné zídky u

Penzion,U,kamenné,zídky,ubytování,Telč,Telc,U,kam – Penzion U kamenné zídky je novostavba v ulici 28. října ve městě Telč. Nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Penzion U kamenné zídky nabízí 4 moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má svou koupelnu s WC.V okolí se nachází několik kvalitních restaurací s tradiční českou kuchyní, místními specialitami, ale i mezinárodními pochoutkami. Pokud hosté chtějí mají možnost si uvařít ve společné kuchyňce.Telč se rozkládá na území Českomoravské vrchoviny jižním směrem od Jihlavy. Co se týká jeho krajového zařazení, tak náleží kraji Vysočina. Telč je velmi starobylým městem, které bylo založeno již v roce 1315. Právě historické centrum tohoto města je natolik zajímavým místem, že se stalo roku 1970 městskou památkovou rezervací. To, že má centrum města Telč doslova nevyčíslitelnou hodnotu, ještě podtrhuje ten fakt, že bylo vyhlášeno jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Stalo se tak v roce 1992.

Apartmán U nás ubytování

Apartmán,U,nás,ubytování,Smržovka,Smrzovka,U,nas, – Apartmán U nás poskytuje ubytování v klidné části města, v zástavbě rodinných domů. Od centra města je vzdálen 5 min chůze a k lyžařskému areálu "Filip" se dostanete také pěšky za 8 min. Smržovka ubytování Apartmán U nás je umístěn v prvním patře vily a je plně zařízen, je tu i starožitný nábytek a původní

Načítání trvalo 0.0557 sekund.