+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán U Jezera Lipno u

Klíčová slova: Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov

E-mail: Apartman-Frymburk-Lipno@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Web: www.apartman-u-jezera-lipno-frymburk.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Apartmán Ulrych ubytování

Apartmán,Ulrych,ubytování,Liberec,XXXIII,-,Machní – Privat Apartma Ulrych naleznete v předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízí Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Lokalita Machnín je 5km od centra města a 4km od města Chrastava. Za poplatek mají hosté možnost využití sauny.

Penzion U Přívozu ubytová

Penzion,U,Přívozu,ubytování,Frymburk,U,Privozu,ub – V rodinném Penzionu U Přívozu Vás kdykoli rádi uvítají. Noci můžete strávit v některém z útulných pokojů, či apartmánů. Pro spojení se světem je po celém penzionu k dispozici Wi-fi připojení. Zajímavou nabídkou je možný pronájem dračí lodě, výlet do Pohádkového lesa a zlatý, stříbrný, nebo mini balíček, ve kterém je za výhodnou cenu obsaženo ubytování, stravování a 5% sleva do restaurace. Vaše čtyřnohé psí miláčky menšího vzrůstu můžete vzít s sebou. V penzionu U Přívozu se nachází restaurace s kapacitou 35 míst, kde si můžete v klidu vychutnat některou z položek bohatého jídelníčku tradiční české i mezinárodní kuchyně. Vychutnáte si výborné točené pivo, ke kterému můžete zakousnout například utopence, nebo tlačenku. V létě můžete posedět na terase, v zimě se můžete ohřát v restauraci u krbu.

Hotel U jezírka ubytování Liberec

Hotel,U,jezírka,ubytování,Liberec,U,jezirka,ubytov – Hotel U Jezírka v Liberci nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 osob a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu. Hotel U Jezírka Liberec též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol

Načítání trvalo 0.0607 sekund.