+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán U Jezera Lipno u

Klíčová slova: Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov

E-mail: Apartman-Frymburk-Lipno@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Web: www.apartman-u-jezera-lipno-frymburk.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Ubytování Šumava

ubytování,šumava,frymburk,lipno – Nabídka ubytování v pěti apartmánových domech. Jeden řadový dům jako jeden apartmán pro vaši dovolenou v perfektní lokalitě na Šumavě ve městě Frymburk. Luxusně vybavané apartmány s kapacitou až osmi osob se nachází v blízkosti Lipna. Zjistěte více na našich stránkách.

Apartmán Ulrych ubytování

Apartmán,Ulrych,ubytování,Liberec,XXXIII,-,Machní – Privat Apartma Ulrych naleznete v předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízí Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Lokalita Machnín je 5km od centra města a 4km od města Chrastava. Za poplatek mají hosté možnost využití sauny.

Hotel U jezírka ubytování Liberec

Hotel,U,jezírka,ubytování,Liberec,U,jezirka,ubytov – Hotel U Jezírka v Liberci nabízí 80 lůžek, restauraci pro 100 osob a vinárnu pro 35 lidí. V létě je také v provozu terasa pro 100 lidí s vyhlášeným kvasnicovým pivem Konrád a samooblužnou jídelnou nabízející klasická česká jídla za příznivou cenu. Hotel U Jezírka Liberec též nabízí bezplatnou úschovnu lyží a kol

Načítání trvalo 0.0797 sekund.