+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán u Mumlavských vo

Klíčová slova: harrachov, ubytování, krkonoše, apartmány

E-mail: harrachov@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Harrachov v Krkonoších v moderně zařízeném apartmánu. Apartmán má výhodnou polohu jak pro zimní, tak pro letní rekreaci a turistiku a je umístěn u řeky Mumlavy nedaleko Mumlavkých vodopádů.

Web: www.harrachov.wz.cz

Další související informace

Apartmány Helas Krkonoše

krkonoše, rokytnice, ubytování, apartmány, lyže – Ubytování na horách, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše. Apartmány u lyžařského areálu Lysá hora. Lyže, turistika, kola. Rokytnice nabízí příjemnou dovolenou nejen v zimě. Turistické trasy, možnosti výletů, skiregion.

Resort RESIDENT HARRACHOV

harrachov, ubytování, hotel, firemní akce – Nabízíme celou škálu doplňkových služeb: Wellness centrum (sauna, pára, bazén s protiproudem a vířivkou), Fitness, Masáže, Solná jeskyně, Venkovní hřiště pro děti, Parkování v podzemní garáži či venku, Skibus, Internet na apartmánech, TV/SAT, Trezor a jiné.

Ubytování Velké Losiny

Velké Losiny, Ubytování, zlosin, apartmány – Apartmány zLosin nabízí komfortní ubytování v lázeňské obci Velké Losiny, v příjemném prostředí v podhůří Jeseníků. Velké Losiny nabízí množství kulturního i sportovního vyžití, relaxovat můžete při masážích nebo v termálním koupališti v Lázních Velké Losiny.

Načítání trvalo 0.2711 sekund.