+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán U Padalíků ubyto

Klíčová slova: Apartmán,U,Padalíků,ubytování,Starý,Poddvorov,Sta

E-mail: Apartman-Stary-Poddvorov-U-Padaliku@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2010

Popis: Ubytování v samostatném apartmánovém domku v obci Starý Poddvorov, uprostřed vinice v těsné blízkosti lesa, přímo na cyklistické vinařské stezce. Apatrmán je vhodný pro rodinu nebo blízké přátele. Macimální počet osob v domě jsou čtyři. Samostatná ložnice a obývací pokoj s vestavěnou kuchyňkou, která je vybavena lednicí, mikrovlnkou, várnou konvicí, topinkovačem, dvouplatýnkový vařič a nádobím.V obývacím prostoru je rozkládací dvoulůžkový gauč. Ve vybavení je sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a umyvadlo. Ručníky a osušky jsou v ceně.

Web: www.apartman-u-padaliku-stary-poddvorov.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Karlov ubytování Be

Hotel,Karlov,ubytování,Benešov,u,Prahy,Benesov,u,P – Jednotlivé pokoje jsou situovány v samostatných jednopodlažních domcích. Celý objekt je spojen podzemní komunikací. 28 dvoulůžkových pokojů (TW, DBL, KING SIZE). Pokoje jsou vybaveny novými historizujícími postelemi.

Penzion U Křivého psa uby

Penzion,U,Křivého,psa,ubytování,Frýdek-Místek,Fry – Penzion nabízí ubytování v podkrovních prostorách a je vybaven replikami dobového nábytku, které se dobře snoubí s nezbytným komfortem. Celkem pět dvoulůžkových pokojů nabídne vysokou úroveň ubytování.

Apartmán U Jezera Lipno u

Apartmán,U,Jezera,Lipno,ubytování,Frymburk,ubytov – Frymburské Apartmány U Jezera Lipno jsou vhodné pro trávení klidné i aktivní dovolené a pro rekreaci rodin s malými dětmi. Klidné a tiché prostředí a čerstvý vzduch vytváří ideální podmínky pro ozdravný pobyt.

Načítání trvalo 0.4721 sekund.