+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán u vleku, Deštné

Klíčová slova: Apartmán, ubytování,

E-mail: info@vktrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2007

Popis: Ubytování v moderním pětilůžkovém apartmánu v lyžařském středisku Deštné v Orlických horách. Apartmánový dům s výtahem je přímo pod sjezdovkou. K dispozici vlastní garáž. V létě klidné místo vhodné pro milovníky přírody, turistiky a jízdy na kole.

Web: kroknasvah.cz

Další související informace

Apartmán Bedřichov ubytov

Apartmán,Bedřichov,ubytování,Bedřichov,Bedrichov, – Apartmán Bedřichov leží v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou, v srdci Jizerských hor. Apartmán je nově zrekonstruovaný, velmi pěkně vybavený, prostorný a nacházející se u potoka. Apartmán vybízí ke strávení klidné rodinné dovolené v této úžasné lokalitě.

Apartmán U nás ubytování

Apartmán,U,nás,ubytování,Smržovka,Smrzovka,U,nas, – Apartmán U nás poskytuje ubytování v klidné části města, v zástavbě rodinných domů. Od centra města je vzdálen 5 min chůze a k lyžařskému areálu "Filip" se dostanete také pěšky za 8 min. Smržovka ubytování Apartmán U nás je umístěn v prvním patře vily a je plně zařízen, je tu i starožitný nábytek a původní

Penzion Třeboň U Řehoře

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, ubytování, – Penzion U Řehoře je ideálním ubytováním v Třeboni pro cyklisty, kteří jezdí v páru či menší skupince. Celková kapacita ubytování je 7 až 8 osob. Rádi vám poradíme s cyklotrasami. Kola si můžete pohodlně uschovat v uzamykatelné garáží penzionu.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.