+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Ulrych ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Ulrych,ubytování,Liberec,XXXIII,-,Machní

E-mail: Apartman-Liberec-Ulrych@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2010

Popis: Privat Apartma Ulrych naleznete v předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízí Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Lokalita Machnín je 5km od centra města a 4km od města Chrastava. Za poplatek mají hosté možnost využití sauny.

Web: www.apartman-ulrych-liberec.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Radnice ubytování Liberec

Hotel,Radnice,ubytování,Liberec,ubytovani – Hotel Radnice nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. V hotelu Radnice jsou k dispozici hostům apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek s možností přistýlek.

Hotel Janoušek ubytování

Hotel,Janoušek,ubytování,Praha,9,-,Čakovice,Praha – O Vaše pohodlí hotelu Janoušek v Praze 9 se postará celkem 28 dvoulůžkových pokojů, 6 jednolůžkových pokojů ,6 čtyřlůžkových pokojů a 10 třílůžkových pokojů (max. kapacita hotelu včetně přistýlek je až 120 lůžek). Pro zdravotně postižené hosty jsou připraveny

Hotel Ferdinand ubytování

Hotel,Ferdinand,ubytování,Ostrava,26,-,Krásné,Pol – Tříhvězdičkový hotel Ferdinand v Krásném Poli nabízí příjemné ubytování v celkem sedmi stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a v jednom luxusně vybaveném apartmánu. Pokoje jsou standardně vybaveny.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.