+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Ulrych ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Ulrych,ubytování,Liberec,XXXIII,-,Machní

E-mail: Apartman-Liberec-Ulrych@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2010

Popis: Privat Apartma Ulrych naleznete v předměstí Liberce na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízí Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Lokalita Machnín je 5km od centra města a 4km od města Chrastava. Za poplatek mají hosté možnost využití sauny.

Web: www.apartman-ulrych-liberec.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Radnice ubytování Liberec

Hotel,Radnice,ubytování,Liberec,ubytovani – Hotel Radnice nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. V hotelu Radnice jsou k dispozici hostům apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek s možností přistýlek.

Penzion Jasmín ubytování

Penzion,Jasmín,ubytování,Liberec,IV,-,Perštýn,Lib – K dispozici je 13 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně vybaveny včetně koupelny a WC, na každém pokoji je LCD televize. Na chodbách penzionu je volně k dispozici počítač s připojením na internet.

Apartmán Kroměříž ubytová

Apartmán,Kroměříž,ubytování,Kroměříž,Kromeriz,Kro – Apartmán Kroměříž je svou polohou vhodný pro ubytování během pracovní cesty, tak pro příjemné strávení rodinné dovolené. Apartmán Kroměříž nabízí ubytování v prostorném apartmánu s jednou ložnicí a další lůžka v obývacím pokoji na rozkládací pohovce. Ubytování je vhodné pro 1 až 4 osoby.

Načítání trvalo 0.3967 sekund.