+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Úsměv ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Úsměv,ubytování,Velké,Popovice,Velke,Pop

E-mail: Pension-Velke-Popovice-Usmev@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Pouze 10 minut od Prahy v klidném prostředí Velkopopovického parku v objektu kavárny Úsměv, se nabízí k ubytování pronájem apartmánů. Dostupnost sjezdem 15 exit D1 směr Velké Popovice, ve Velkých Popovicích u ČS PapOil doleva směr Brtnice (cesta značená ke kavárně Úsměv) po 1,1 km odbočení doprava směr kavárna Úsměv a jste tu.

Web: www.apartman-usmev-velke-popovice.az-ubytovani.info/

Další související informace

Apartmán Milena ubytování

Apartmán,Milena,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani – Apartmán Milena v Jičíne se nachází v I. patře rodinného domku ve vilové čtvrti s vlastním vchodem, pozemkem a verandou. Kapacita - 5 lůžek + 1 dětská postýlka. V apartmánu jsou 2 ložnice, 1 obývací pokoj, kuchyň, chodba, WC, koupelna, balkón, veranda. Venku je zahradní nábytek, možnost grilování. Apartmán Milena v Jičíně je obsazován jednou rodinou. Vždy je k užívání celá plocha apartmánu i při obsazení 1 osobou.

Apartmán Kroměříž ubytová

Apartmán,Kroměříž,ubytování,Kroměříž,Kromeriz,Kro – Apartmán Kroměříž je svou polohou vhodný pro ubytování během pracovní cesty, tak pro příjemné strávení rodinné dovolené. Apartmán Kroměříž nabízí ubytování v prostorném apartmánu s jednou ložnicí a další lůžka v obývacím pokoji na rozkládací pohovce. Ubytování je vhodné pro 1 až 4 osoby.

Apartmán V Ráji ubytování

Apartmán,V,Ráji,ubytování,Loukov,V,Raji,ubytovani – Apartmán v Ráji v obci Doubrava nabízeji 2 moderně zařízené apartmány disponující 3 a 4 lůžky. K tomu hosté mají možnost využít obývací pokoj, který slouží i jako společenská místnost s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a obrovská venkovní terasa umožňuje božské venkovní snídaně, nebo krásné posezení do nočních hodin.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.