+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Úsměv ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Úsměv,ubytování,Velké,Popovice,Velke,Pop

E-mail: Pension-Velke-Popovice-Usmev@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Pouze 10 minut od Prahy v klidném prostředí Velkopopovického parku v objektu kavárny Úsměv, se nabízí k ubytování pronájem apartmánů. Dostupnost sjezdem 15 exit D1 směr Velké Popovice, ve Velkých Popovicích u ČS PapOil doleva směr Brtnice (cesta značená ke kavárně Úsměv) po 1,1 km odbočení doprava směr kavárna Úsměv a jste tu.

Web: www.apartman-usmev-velke-popovice.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Nymburk,ubytování

ubytování,apartmán,penzion,kuchyň, internet,víno – Ubytování v centru královského města Nymburk. Dva dvoulůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením, TV, kuchyňka, připojení na internet. Možnost posezení u grilu a na zahrádce. Pension české perly je hned vedle Vinotéky a bižuterie České perly. Vinotéka Nymburk ročně nabízí přes 700 druhů vín z různých vinařských oblastí Moravy i celého světa. Stále nabízíme 12 druhů stáčených sudových vín, také brazilskou kávu značky Buasi a chlazené drinky. V blízkosti se nachází tradiční české, čínské a italské restaurace, dále bowling, irská hospůdka, lahůdky, cukrárna a spousta obchodů s oblečením.

Penzion Zafúkané ubytování Velké Karlovice

Penzion,Zafúkané,ubytování,Velké,Karlovice,Velke,K – Pohodlné ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i pro služební cestu nebo příjemný výlet s přáteli, je možné v 6 komfortně zařízených pokojích. Interiér pokojů Vám bude připomínat útulnost domova, které dokresluje všudypřítomné dřevo.

Restaurace Rusticana

ubytování,penzion,apartman,wellness, restaurace – Restaurace a penzion Rusticana Havlíčkův Brod, Na Výsluní 1814, tel.: +420 569 425 932 mobil: +420 602 954 061, www.rusticana.cz nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování. Přijďte se přesvědčit.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.