+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Úsměv ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Úsměv,ubytování,Velké,Popovice,Velke,Pop

E-mail: Pension-Velke-Popovice-Usmev@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Pouze 10 minut od Prahy v klidném prostředí Velkopopovického parku v objektu kavárny Úsměv, se nabízí k ubytování pronájem apartmánů. Dostupnost sjezdem 15 exit D1 směr Velké Popovice, ve Velkých Popovicích u ČS PapOil doleva směr Brtnice (cesta značená ke kavárně Úsměv) po 1,1 km odbočení doprava směr kavárna Úsměv a jste tu.

Web: www.apartman-usmev-velke-popovice.az-ubytovani.info/

Další související informace

Apartmán Gráf ubytování C

Apartmán,Gráf,ubytování,Chýně,Chyne,Graf,ubytovan – Apartmány Gráf poskytují komfortní ubytování a jsou vhodné pro obchodní cestující i pro rodiny s dětmi. Parkování je k dispozici na uzavřeném nádvoří. V ceně je zahrnuta kompletní sada prádla, internet, dětská postýlka, odvoz z letiště nebo z nádraží.

Hotel Vinařský dům ubytov

Hotel,Vinařský,dům,ubytování,Velké,Bílovice,Velke – Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky a to ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm.

Horsky hotel Babská ubyto

Horsky,hotel,Babská,ubytování,Velké,Karlovice,Vel – Horský hotel Babská se nachází v Beskydech, v údolí Velkých Karlovic. Hotel vám nabízí rekreační pobyty, víkendové pobyty, soustředění, školy v přírodě, lyžařské kurzy, semináře, školení a podobně. Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi.

Načítání trvalo 0.3418 sekund.