+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán Úsměv ubytování

Klíčová slova: Apartmán,Úsměv,ubytování,Velké,Popovice,Velke,Pop

E-mail: Pension-Velke-Popovice-Usmev@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Pouze 10 minut od Prahy v klidném prostředí Velkopopovického parku v objektu kavárny Úsměv, se nabízí k ubytování pronájem apartmánů. Dostupnost sjezdem 15 exit D1 směr Velké Popovice, ve Velkých Popovicích u ČS PapOil doleva směr Brtnice (cesta značená ke kavárně Úsměv) po 1,1 km odbočení doprava směr kavárna Úsměv a jste tu.

Web: www.apartman-usmev-velke-popovice.az-ubytovani.info/

Další související informace

Horsky hotel Babská ubyto

Horsky,hotel,Babská,ubytování,Velké,Karlovice,Vel – Horský hotel Babská se nachází v Beskydech, v údolí Velkých Karlovic. Hotel vám nabízí rekreační pobyty, víkendové pobyty, soustředění, školy v přírodě, lyžařské kurzy, semináře, školení a podobně. Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi.

Apartmán V Ráji ubytování

Apartmán,V,Ráji,ubytování,Loukov,V,Raji,ubytovani – Apartmán v Ráji v obci Doubrava nabízeji 2 moderně zařízené apartmány disponující 3 a 4 lůžky. K tomu hosté mají možnost využít obývací pokoj, který slouží i jako společenská místnost s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a obrovská venkovní terasa umožňuje božské venkovní snídaně, nebo krásné posezení do nočních hodin.

Načítání trvalo 0.3070 sekund.