+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán v Českém ráji

Klíčová slova: ubytování, apartmán, Český ráj

E-mail: ubytovani.kacanovy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: Nabízíme komfortní ubytování v apartmánu "U čerta" v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Během období letních prázdnin (červenec - srpen) nabízíme pouze týdenní pobyty, vždy od soboty 14:00 do soboty 10:00 hod. V ostatních částech roku lze dohodnout i jiné, individuální termíny. Pokud máte čtyřnohého miláčka, nemějte obavy - pejsci jsou u nás vítáni.

Web: www.ucertavraji.cz

Další související informace

Apartmán Svoboda

Ubytování, apartmán – Nabízíme luxusní ubytování za skvělou cenu ve Svobodě nad Úpou na klidném a slunném místě u lesa. Z apartmánu Svoboda je nádherný výhled na Krkonoše.

Ubytovani v Praze 7

ubytovani, praha, apartman, byt, pokoj, pronajem, – Hledate ubytovani v centru Prahy na jednu nebo vice noci za dostupnou cenu? Pak jste zde na spravnem miste. Nabizime ubytovani se snidani v komfortne zarizenem apartmanu nebo pokoji s vybornou dostupnosti MHD. Nase ubytovani se nachazi v klidne a presto centralni lokalite Prahy, v sousedstvi parku Letenske sady a nejvetsiho prazskeho parku Stromovka, 5 minut od arealu prazskeho Vystaviste a 20 minut pesi chuzi prez park Letenske sady s nadhernym panoramatickym vyhledem na Prahu od Vaclavskeho namesti a Stareho mesta. Vsechny vyznamne prazske pozoruhodnosti jsou pesi chuzi lehce dosazitelne. Tramvajova zastavka se nachazi pouhych 50 m od ubytovani a stanice Metra (C) je dosazitelna za 5 minut pesi chuzi.

Načítání trvalo 0.2680 sekund.