+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán V Ráji ubytování

Klíčová slova: Apartmán,V,Ráji,ubytování,Loukov,V,Raji,ubytovani

E-mail: Pension-Loukov-V-Raji@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2011

Popis: Apartmán v Ráji v obci Doubrava nabízeji 2 moderně zařízené apartmány disponující 3 a 4 lůžky. K tomu hosté mají možnost využít obývací pokoj, který slouží i jako společenská místnost s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a obrovská venkovní terasa umožňuje božské venkovní snídaně, nebo krásné posezení do nočních hodin.

Web: www.apartman-v-raji.ubytovani-cz.info/Loukov.htm

Další související informace

Itálie ubytování v soukro

italie,ubytovani,soukromi,v,levne – Dovolená v Itálii s ubytování v soukromí. Informace o možnostech tohoto ubytování, rady pro koho může být vhodné, informace o Itálii, vybraných letoviscích a turisticky oblíbených místech v Itálii a okolí.

Penzion V podzámčí ubytov

Penzion,V,podzámčí,ubytování,Moravská,Třebová,(Př – K ubytování jsou k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchou, WC a umyvadlem s vestavěnou skříní), pohovkou, konferenčním stolkem, šatními a policovými skříněmi dvoulůžkovou postelí barevnou TV se satelitními kanály.

Penzion Pivovarský dvur L

Penzion,Pivovarský,dvur,Lipan,ubytování,Týn,nad,V – V penzionu se nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V podkroví se nacházejí dvě apartmá, každé s devíti lůžky. Celková kapacita penzionu je 45 lůžek.Stylová restaurace s krbovými kamny, zřízená přímo v prostorách pivovaru disponuje 50 místy k sezení. Nabízí snídaně, obědy i večeře. Na přání Vám zajistí potravinové balíčky (např. na výlety). Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, hotových jídel, ze specialit české kuchyně a rybích specialit. V létě posezení na letní zastřešené zahrádce, kde se konají večery s grilováním. Na přání pořádají jihočeskou zabíjačku - vepřové hody se všemi tradičními výrobky nebo grilování kuřat, pečení ryb apod.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.