+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmán V Ráji ubytování

Klíčová slova: Apartmán,V,Ráji,ubytování,Loukov,V,Raji,ubytovani

E-mail: Pension-Loukov-V-Raji@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2011

Popis: Apartmán v Ráji v obci Doubrava nabízeji 2 moderně zařízené apartmány disponující 3 a 4 lůžky. K tomu hosté mají možnost využít obývací pokoj, který slouží i jako společenská místnost s rozkládací pohovkou. Samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem a obrovská venkovní terasa umožňuje božské venkovní snídaně, nebo krásné posezení do nočních hodin.

Web: www.apartman-v-raji.ubytovani-cz.info/Loukov.htm

Další související informace

Hotel V Pivovaře ubytován

Hotel,V,Pivovaře,ubytování,Davle,V,Pivovare,ubyto – Hotel Pivovar se nachází nedaleko Prahy na levém břehu Vltavy. Leží na soutoku Vltavy a Sázavy v malebném městečku Davle. V okolí je nádherná příroda, která vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole a mnoho dalším aktivitám. Hotel Pivovar poskytuje hostům ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Penzion V podzámčí ubytov

Penzion,V,podzámčí,ubytování,Moravská,Třebová,(Př – K ubytování jsou k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou běžně vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchou, WC a umyvadlem s vestavěnou skříní), pohovkou, konferenčním stolkem, šatními a policovými skříněmi dvoulůžkovou postelí barevnou TV se satelitními kanály.

Ubytování na lodi Natalia

Ubytování,na,lodi,Natalia,ubytování,Kralupy,nad,V – Loď Viking 800 je velice komfortním a pohodlným plavidlem klasické konstrukce, vyrobeným věhlasnou britskou loděnicí Viking Mouldings. Je naprosto shodná s loděmi Christina a Regina. Se stejnými loděmi se můžete setkat na řekách, kanálech a jezerech prakticky po celé Evropě.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.