+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmánové chaty Lipno

Klíčová slova: chatky, Lipno nad Vltavou, ubytování, levné ubytov

E-mail: chatylipno@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2013

Popis: Levné ubytování Lipno nad Vltavou v nově zrekonstruovaných chatách. Nabízíme skvěle strávenou dovolenou v našich prázdninových apartmánových chatkách. Využijte nabídku ubytování v nově opravených a kvalitně zařízených chatkách v klidném prostředí rezidence nedaleko centra.

Web: www.chaty-holiday-lipno.cz

Další související informace

Ubytování Kubátovi

ubytovani, vrchlabi, levne ubytovani, penzion – Nabízíme Vám příjemné a levné ubytování ve Vrchlabí v krkonoších. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, firmy, s maximální kapacitou 11 lůžek. Ubytovat se můžete ve dvou třílůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji, s TV, satelitem, internetovým připojením, vlastním sociálním zařízením a vybavenými kuchyněmi. Parkování je přímo na zahradě domu.

kolej jinak

kolej, jinak, ústí nad labem, ubytování, pronájem – Nabízíme ubytování pro studenty v nově rekonstruovaném apartmánu v centru města Ústí nad Labem. Apartmán (byt 2+1 větších rozměrů, 75m2) je v domě s 24-hodinovou ostrahou a skládá se z předsíně, plně vybavené kuchyně, dvou samostatných pokojů.

hotel Bor

Levné ubytování Brandýs nad Labem, Levné ubytování – Můžete strávit báječnou dovolenou a ubytování v Čechách v oblasti Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník. Hotel Bor je blízko od Prahy (20 km). Hotel se náchází v hezké přírodě, u lesa, kupaliště Lhota je vzdáleno pouhých 350 m.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.