+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmánové chaty Lipno

Klíčová slova: chatky, Lipno nad Vltavou, ubytování, levné ubytov

E-mail: chatylipno@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2013

Popis: Levné ubytování Lipno nad Vltavou v nově zrekonstruovaných chatách. Nabízíme skvěle strávenou dovolenou v našich prázdninových apartmánových chatkách. Využijte nabídku ubytování v nově opravených a kvalitně zařízených chatkách v klidném prostředí rezidence nedaleko centra.

Web: www.chaty-holiday-lipno.cz

Další související informace

Pension Miláno

ubytovani, jizerske hory, liberec, janov nad nisou – Penzion Miláno nabízí ubytování v Janově nad Nisou, v Jizerských Horách nedaleko města Liberce. Jizerské hory nabízejí spoustu možností pro pěší i pro cykloturistiku. Z bližších cílů jmenujme např. rozhledny Královka, Bramberk, Černá studnice a Petřín, dále pak vysílač Ještěd. Nedaleko se nachází krajské město Liberec, kde má každý návštěvník mnoho příležitostí, jak strávit volný čas (např. v zábavním centru Babylon, ZOO nebo Botanické zahradě). V sousedním Jablonci nad Nisou pak skvělou zábavu naleznete ve zrekonstruovaném krytém bazénu s perličkovou koupelí a 2 tobogány.

Penzion Hradec Králové

penzion, ubytování, restaurace, levné ubytování, H – Rodinná restaurace a penzion U Rúže Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum. Hradec Králové vám nabízí levné a přesto pěkné ubytování s možností vydráždit chuťové buňky z našich jídel v naší restauraci na maximum.

Načítání trvalo 3.5191 sekund.