+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmánový dom Familia S

Klíčová slova: Apartmánový, dom, Familia, Smokovec, ubytovanie,

E-mail: hotel-novy-smokovec-apartmanovy-dom-familia-smokovec@sk-ubytovani.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2011

Popis: Apartmánový dom Família ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených jedno a dvojlôžkových izbových apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom. Okolie komplexu je sprístupnené iba návštevníkom a majiteľom apartmánov, čím je zaistené nerušené pohodlie, pokoj a rodinná pohoda.

Web: www.apartmanovy-dom-familia-smokovec.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Na Trojce

Hotel, Trojce, – Náš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování

Penzión Slniečko ubytovan

Penzión, Slniečko, ubytovanie, Kaluža – Penzión Slniečko Vám ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách a apartmánoch. Ubytovanie sa nachádza prvom poschodí, kde sa nájdete 5 dvojposteľových izieb so sprchovacím kútom alebo vaňou. V druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby, a jeden apartmán s vaňou a jeden apartmán so sprchovacím kútom.

Apartmánový hotel City Re

Apartmánový, hotel, City, Residence, ubytování, K – Apartmánový hotel City Residence je komfortní a stylový hotel v historickém centru města je jen 200 metrů od pěší zóny v historickém jádru města Košice. Osm vkusně zařízených a neuvěřitelně prostorných apartmánů s plnohodnotným vybavením i pro náročnou klientelu.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.