+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmánový dom Fatrapark

Klíčová slova: Apartmánový, dom, Fatrapark, ubytování, Ružombero

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Apartmány Fatrapark Ružomberok nabízejí nadstandardně příjemné ubytování přímo v přírodě Národního parku Velká Fatra. Apartmány Fatrapark Ružomberok poskytují ubytování ve 123 apartmánech s celkovou kapacitou 450 míst. Apartmány Fatrapark Ružomberok jsou rozděleny na 1, 2 a 3 lůžkové

Web: www.apartmanovy-dom-fatrapark.ubytovanie-sk.eu

Další související informace

Penzion 14

Penzion 14, penzion, ubytovani – Dům v historickém centru Podkrkonošského města Hostinné zrekonstruovaný významným českým architektem, stylově laděné pokoje, restaurace, kavárna, vinný sklep, krbová kamna. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Penzion Plus

Penzion Plus, penzion, ubytovani – Penzion Plus je vybaven 5 pokoji - 2,3,4 lůžka, každý pokoj je s předsíní, koupelnou a WC. Ve vybavení pokojů nechybí TV se satelitem, v celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu je 18 osob. Parkování přímo na pozemku objektu, možnost úschovy lyží a jízdních kol do garáže. Je zde možnost pořádání firemních akcí, oslav, hostin, včetně využití uzavřené venkovní terasy s grilem na zahradě penzionu.

Apartmánový dom Familia S

Apartmánový, dom, Familia, Smokovec, ubytovanie, – Apartmánový dom Família ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených jedno a dvojlôžkových izbových apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom. Okolie komplexu je sprístupnené iba návštevníkom a majiteľom apartmánov, čím je zaistené nerušené pohodlie, pokoj a rodinná pohoda.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.