+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány - Modrý statek

Klíčová slova: romantické, ubytování, relaxace, romantické,

E-mail: modrystatek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Nabízíme krásné ubytování pro rodiny s dětmi v Jižních Čechách u přehrady Orlík. Máme pro Vás připravené dva nově vybavené apartmány, každý pro 5 lidí. K dispozici máte velkou parní saunu, vířivou vanu pro 5 osob s teplotou vody 35 stupňů, zahradní minigolf s 8 šestimetrovými dráhami, ping pongový stůl, elektronické šipky, romantické posezení pod vzrostlou vrbou atd. V okolí spousta výletů, včetně lyžování ve ski areálu Monínec. Více na našich internetových stránkách. Rezervujte si termíny co nejdříve. Využijte mimosezóních cen. Možnost koupení dárkových poukazů na dovolenou pro vaší rodinu či přátele.

Web: www.modrystatek.cz

Další související informace

Hotel Grand

Hotel Grand, ubytování, hotel – Při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy. Všechny pokoje Hotelu Grand jsou komfortně vybaveny na úrovni **** hotelu. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy. Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související.

Hotel Ostende

Hotel Ostende, hotel, ubytovani – Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Jednorázově je možno ubytovat 31 osob v 9 pokojích po 3-4 osobách. Při předběžné dohodě je možno zajistit prohlídky hradu KONOPIŠTĚ. V hotelu a na jeho vlastních pozemcích jsou pořádány diskotéky, maškarní bály a zahradní grilování.

Statek Újezd

statek Újezd, ubytování, Šumava, letní dovolená, – Statek na Šumavě s venkovním bazénem k pronájmu pro ideální rodinnou dovolenou, oslavu, svatbu, kurzy či firemní akci. Nápaditý statek v předhůří s celoroční využítím. statek Újezd, ubytování, Šumava, letní dovolená,

Načítání trvalo 0.0594 sekund.