+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmany 294

Klíčová slova: Apartmany 294, ubytování, Bedřichov Jizerské hory

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Ubytování apartmány 294 nabízí komfortní ubytování v 8 nadstandartně vybavených apartmánech. Zajistíme různé skupinové akce, svatby, oslavy, firemní školení, eventy atd. Lyžařský areál přímo v obci, běžky, dětský vlek.

Web: www.apartmany294.cz

Další související informace

Apartmány

Ubytování, pronájem, jizerské hory, zimní dovolená – Nabízíme ubytování v apartmánech Krakonoš a Trautenberk v Jizerských horách v 6 dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích. TV a sociální zařízení ve společných prostorách a na vybraných pokojích. Pronájem pokojů kolektivům na delší dobu.

Apartmány Pension Hartacl

Apartmány Pension Hartaclub, ubytování, penzion – Penzion Hartaclub je určen těm z vás, kteří chcete trávit dovolenou v pohodlí, aktivně a navíc v krásné přírodě. Zabydlíte se v komfortních apartmánech pro čtyři až čtrnáct lidí. V areálu penzionu si zahrajete stolní tenis nebo squash, využijete také tenisový kurt, venkovní bazén 12 x 6 m nebo saunu. V bezprostředním okolí penzionu můžete rybařit, projet se na koních nebo se jen tak procházet po více jak 2 hektarech pozemků u lesa, které Hartaclubu patří. Parkoviště se dá uzamknout, psi mohou bydlet s hosty za 50,- Kč na den.

Ubytování Velké Losiny

Velké Losiny, Ubytování, zlosin, apartmány – Apartmány zLosin nabízí komfortní ubytování v lázeňské obci Velké Losiny, v příjemném prostředí v podhůří Jeseníků. Velké Losiny nabízí množství kulturního i sportovního vyžití, relaxovat můžete při masážích nebo v termálním koupališti v Lázních Velké Losiny.

Načítání trvalo 3.2586 sekund.