+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmany 294

Klíčová slova: Apartmany 294, ubytování, Bedřichov Jizerské hory

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Ubytování apartmány 294 nabízí komfortní ubytování v 8 nadstandartně vybavených apartmánech. Zajistíme různé skupinové akce, svatby, oslavy, firemní školení, eventy atd. Lyžařský areál přímo v obci, běžky, dětský vlek.

Web: www.apartmany294.cz

Další související informace

Penzion Hájenka

Ubytování, Ubytování Jizerské Hory – Penzion Hájenka poskytuje ubytování v Jizerských Horách v několika pokojích, nabízíme konání firemních akcí, teambuildingu, školení. Penzion je vhodný i pro aktivní dovolenou pro rodiny s dětmi. Přijeďte se k nám podívat.

Penzion Apartmány Vala

Penzion Apartmány Vala, ubytovani, penzion – Celková ubytovací kapacita: 23 lůžek v 5 apartmánech. Každý apartmán má obývací pokoj, předsíň, ložnici a vlastní koupelnu. Vybavení apartmánu umožňuje vlastní přípravu jídla. Všechny apartmány jsou vybaveny televizory a vlastním ústředním topením. Hosté mají možnost si kdykoli zatopit podle vlastních potřeb. Ve všech prostorách penzionu i lesoparku je zdarma Wifi přístup na internet.

Pag, Novalja, Chorvatsko

pag, novalja, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Pag. Umístěno ve veliké zátoce s dvaceti kilometry oblázkových a písečných pláží, město Pag nabízí 4 hotely a mnohé soukromé apartmány a pokoje a má vše potřebné pro dovolenou snů.

Načítání trvalo 0.0919 sekund.