+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány a Hostel Bambin

Klíčová slova: Apartmány a Hostel Bambino a Travel Club Prague

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Hostel a apartmány Bambino vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (C) Roztyly velmi jednoduché a netrvá více než 15 min. Všechny pokoje mají svá vlastní sociální zařízení a tím nabízíme hostům i více soukromí a kvalitní ubytování za nízké ceny. Kvalitní ubytování v Praze s možností parkování, nenabízí jen hotely či penziony. K dispozici je pro vás připraveno 8 dvoulůžkových, 7 třílůžkových, 4 čtyřlůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou 4x apartmány , které mají společné sociální zařízení. Veškeré potřebné informace naleznete zde, na našich stránkách, včetně cen i vybavení pokojů.

Web: apartmanybambino.hotel.cz/

Další související informace

Humor Shop

Humorná trička, Čert a mikuláš, Zuby žertovné – Naše firma se zabývá od roku 2000 potiskem textilu sítotiskem. Tiskneme převážně žertovné náměty vlastní řady, ale i zakázkové tisky od našich velkoobchodních zákazníků. Textil nejsou jen potištěná trička, ale také trenýrky, kalhotky, košilky, mikiny, polštáře, nebo čepice, či třeba i zástěry. Ale to je pouze část našeho bohatého sortimentu pro opravdu každou příležitost! Co takhle k nějakému výročí keramický hrníček, nebo pro tátu korbel anebo půllitr? Anebo placatici na něco ostřejšího? A k tomu žertovnou kartičku? V pořádku! A nepotřebuje náááhodou hodiny, aby oslavenec věděl, v kolik se má vrátit z oslavy domů? Stačí si vybrat. Všichni ostatní se zabaví, než se oslavenec vrátí - třeba společenskou hrou. Proč si ji nezahrát v paruce, masce, nebo klobouku? Vybírejte si - není nic jednoduššího. Anebo si udělejte výlet a omrkněte věci osobně: Od roku 2001 je otevřena naše maloobchodní prodejna Ptákoviny v 1. patře OD Prior ve Zlíně. Od roku 2004 provozujeme internetový obchod s veškerým naším sortimentem, jak pro maloobchodní, tak i pro velkoobchodní zákazníky. V srpnu 2009 byla spuštěna nová verze internetového obchodu přinášející mnoho výhod a vylepšení oproti původní verzi. Naším cílem vždy byl, je a bude spokojený zákazník, který se k nám bude stále rád vracet, protože ví, že u nás najde pokaždé ten správný dárek, který mu bude včas doručen.

A-drogerie

drogerie, péče o děti, hygiena tělová a dentální – Sortiment eshopu A-drogerie: Drogerie,péče o děti,hygiena tělová a dentální,holení a depilace,hygiena osobní a intimní,opalovací a ochranné přípravky,domácí lékárna,kosmetika ošetřující,dekorativní,vlasová,galanterie,parfumerie a párty doplňky.

Penzion a ranč U potoka

Penzion a ranč U potoka – Chcete strávit dovolenou v přírodní rezervaci na polosamotě přímo u lesa a v nadmořské výšce 690 metrů? Pak je pension U Potoka určen právě pro vás. V areálu o rozloze 8000 m2, kterým protéká horský potok, najdete kromě penzionu samostatnou stylovou hospůdku se zahrádkou a rybníkem. Budete mít k dispozici PC s neomezeným přístupem na internet, s vysokorychlostním připojením ADSL 2Mb/s. Využít můžete také připojení k Wi-Fi síti. Vaše děti si mohou hrát na dětském hřišti, půjčíte si zde i horské kolo a penzion vám ochotně zajistí víkendové nebo i týdenní kurzy jízdy na koni. Auto zaparkujete zdarma přímo u pensionu. V letních měsících je parkování za poplatek.

Načítání trvalo 3.5977 sekund.