+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány a Hostel Bambin

Klíčová slova: Apartmány a Hostel Bambino a Travel Club Prague

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Hostel a apartmány Bambino vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (C) Roztyly velmi jednoduché a netrvá více než 15 min. Všechny pokoje mají svá vlastní sociální zařízení a tím nabízíme hostům i více soukromí a kvalitní ubytování za nízké ceny. Kvalitní ubytování v Praze s možností parkování, nenabízí jen hotely či penziony. K dispozici je pro vás připraveno 8 dvoulůžkových, 7 třílůžkových, 4 čtyřlůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou 4x apartmány , které mají společné sociální zařízení. Veškeré potřebné informace naleznete zde, na našich stránkách, včetně cen i vybavení pokojů.

Web: apartmanybambino.hotel.cz/

Další související informace

Pojištění autobusu

povinné a havarijní pojištění autobusů, – Vyřídit povinné ručení a havarijní pojištění autobusů nemusí být vůbec složité. Podívejte se na praktické rady a tipy, jak tato vozidla dobře a levně pojistit. Zjistíte i jaká existují další připojištění a asistenční služby pro autobusy.

O mé rodině a jiných mrtvolách online

o mé rodině a jiných mrtvolách,online,tv seriál – Rodina Chmurných má do průměrné domácnosti hodně daleko. Soužití několika generací v jednom domě komické situace přímo přitahuje. Jak obstojí jazzová zpěvačka, psycholog či věčná aktivistka v řešení běžných i zapeklitých situací?

PROFIL Prievidza s.r.o.

dvere, zárubne, drevený obklad a drevené hranoly, – Predaj dverí a zárubní, montáž a poradenstvo, predaj drevených obkladov a líšt, podláh z masívneho dreva, OSB dosky, drevené hranoly, Softvérový program pre výpočet a konštrukciu drevených schov. Predaj dverí a zárubní, montáž a poradenstvo, predaj drevených obkladov a líšt, podláh z masívneho dreva, OSB dosky, drevené hranoly, Softvérový program pre výpočet a konštrukciu drevených schov.

Načítání trvalo 3.4701 sekund.