+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Apartmány Alex ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: Apartmány,Apartmány,Alex,ubytování,Český,Krumlov,C

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Alex@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2009

Popis: Apartmány Alex jsou dva luxusně zařízené apartmány se samostatným vchodem. Svým vybavením jsou vhodné i k dlouhodobějšímu ubytování, které je možné maximálně pro 8 hostů. Apartmány Alex disponují kompletně vybavenou kuchyní (lednice, mrazák, horkovzdušná trouba, sporák, myčka nádobí), vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout, ručníky) a televizí. Parkování je zabezpečeno pro hosty zdarma 100 m od ubytování.

Web: www.apartmany-apartmany-alex.a-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Další související informace

Apartmány LIPTOV Liptovsk

Apartmány, LIPTOV, Liptovský Mikuláš,ubytování – Apartmány Liptov nabízí celoroční ubytování v 35 dvoulůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 110 pevných lůžek s možností přistýlky. Apartmány Liptov jsou zařízeny v moderním stylu s důrazem na jednoduchost a pohodlí

Penzion Závodský ubytován

Penzion,Závodský,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Kapacita ubytování je 13 osob. Velké apartmá až pro 5 hostů má 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj, kuchyňka, chladnička, šatna. Možnost přistýlky. Další ubytování je v propojených pokojích pro 4 hosty - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje.

Penzion Panorama ubytován

Penzion,Panorama,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kr – Ubytovat se můžete v 6 dvoulůžkových pokojích, z toho ve třech je možnost přistýlky, a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní WC a koupelnu. Hosté mohou odpočívat v zahradě a třeba romanticky posnídat v pergole obrostlé květinami.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.