+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány apartments Vlaš

Klíčová slova: Apartmány,apartments,Vlašská,ubytování,Praha,1,ap

E-mail: Pension-Praha-Vlasska@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2010

Popis: V centru Prahy, v malebné části Malá Strana - v tiché ulici Vlašská 14, pouhých pár kroků od Karlova mostu a pod zahradami Pražského hradu - nabízíme 5 bytů ke krátkodobému pronájmu. Poslední rekonstrukce domu proběhla v roce 2003.

Web: www.apartmany-apartments-vlasska-praha-1.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Apartmány Palouček ubytov

Apartmány,Palouček,ubytování,Praha,4,Paloucek,uby – Apratmány jsou plně a moderně vybaveny včetně kuchyňky. Sociální zařízení na pokoji je samozřejmostí. V apartmánech je internetové připojení, které je zahrnuto v ceně. V ceně ubytování je bohatá snídaně formou výběru ze snídaňového menu. Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, která obsahuje mimo jiné mikrovlnnou troubu, lednici a indukční plotýnku. V budově se nachází lobby bar.

Apartmány Appia Residence

Apartmány,Appia,Residences,ubytování,Praha,1,ubyt – Appia Residences na Malé Straně se nachází v původních historických budovách mnišského kláštera, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu, Karlova mostu a mnoha dalších významných historických památek.

Penzion Pohádka Praha uby

Penzion,Pohádka,Praha,ubytování,Praha,1,Pohadka,P – Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytovaní luxusního stylu v úžasné lokalitě přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy, jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí,

Načítání trvalo 0.0759 sekund.