+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec

Klíčová slova: ubytování, penzion, lednice, apartmány

E-mail: info@cerny-jezdec.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Web: www.cerny-jezdec.cz

Další související informace

Mariánské Lázně ubytování

ubytování, penzion, villa, petra, hledsebe – Ideální tip pro dovolenou v klidné , čistém objektu na úrovni. To je hotel - penzion Villa Petra. Pokoje jsou s balkony s výhledem do zeleně. Vybavení obsahuje vedle příslušenství ledničku, televizi a dle přání kuchyňku. Neváhejte s výběrem dovolené, nabízíme poslední zvýhodněné týdenní pobyty. Parkování, snídaně a nádherné výlety do okolí.

Penzion v Rokytnici

ubytování, penzion, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoš – Ubytování v Krkonoších, které Vám poskytne veškeré pohodlí najdete v penzionu, který se nachází nad jedním z nejvýznamnějších sportovních a rekreačních středisek Krkonoš - Rokytnicí nad Jizerou, na polosamotě. Přímo v místě ubytování můžete využívat nabídku sportovních a relaxačních zařízení penzionu, včetně vlastního vleku, vhodného zejména pro děti. Jako bonus pak dostanete nádherný výhled na Rokytnici nad Jizerou i západní Krkonoše.

Penzion a restaurant U me

ubytování, ubytovani, restaurace, penzion, pension – Penzion a restaurant U medvěda je rodinný penzion s restaurací v typicky Krušnohorské vesničce s bohatou historií, který Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Svou polohou nabízí rozmanité činnosti pro své hosty. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště v bezprostřední blízkosti, milovníci sportu širokou škálu možných venkovních aktivit a ti, jež si zkrátka chtějí odpočinout, jistě nadchnou přírodní krásy nebo nedaleké lázně. Ať už hledáte místo kde relaxovat a načerpat nové síly, nebo místo kde můžete aktivně strávit svou dovolenou Penzion a restaurace U medvěda pro Vás bude vhodnou volbou.

Načítání trvalo 0.3079 sekund.