+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec

Klíčová slova: ubytování, penzion, lednice, apartmány

E-mail: info@cerny-jezdec.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Web: www.cerny-jezdec.cz

Další související informace

Jeseníky, Zlaté Hory

Ubytování,Jeseníky,hotel, penzion,apartmány,hory – Ubytování v apartmánech s kuchyňkou se nachází pouze několik metrů od nového lyžařského areálu Jeseníky. Příčná se čtyřsedačkovou lanovkou zajišťující lyžování bez čekání a front. Možnost dalšího využití jako například sauna, vířivka, bowling a další.

Penzion Kraví hora

ubytování, penzion – Ubytování v penzionu Kraví hora o kapacitě 75 lůžek v malebné vinařské obci Bořetice - recesistické spolkové republiky Kraví Hora. Stylová moravská restaurace a vinárna k pořádání soukromých i firemních oslav.

Ubytování, hotely, penzio

ubytování, dovolená, hotel, penzion, apartmán, – Portál UBYTOVÁNÍ s přímými kontakty na ubytovací zařízení Česko, Morava a Slovensko. Hotel, penzion, apartmán či lázně? Chata i chalupa k pronajmutí. Ubytovna, kemp či rekreační středisko. Rodinná dovolená a víkendové pobyty snadno a levně.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.