+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec

Klíčová slova: ubytování, penzion, lednice, apartmány

E-mail: info@cerny-jezdec.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Web: www.cerny-jezdec.cz

Další související informace

Jeseníky, Zlaté Hory

Ubytování,Jeseníky,hotel, penzion,apartmány,hory – Ubytování v apartmánech s kuchyňkou se nachází pouze několik metrů od nového lyžařského areálu Jeseníky. Příčná se čtyřsedačkovou lanovkou zajišťující lyžování bez čekání a front. Možnost dalšího využití jako například sauna, vířivka, bowling a další.

Penzion Šmikmátor

Ubytování, Česká Kananda, jižní Čechy, penzion – Ubytování v srdci České Kanady v nově zrekonstruované chalupě na samotě u lesa. Obec Valtínov u Kunžaku č.s2. V blízkosti zajímavé turistické cíle - Telč, Slavonice, Dačice, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice. Turistika, cykloturistika, golf, koupání, houbaření, odpočinek pro rodiny s dětmi nebo menší kolektivy do 14-ti lidí.

Apartmány Třeboň Elisabet

ubytování, penzion, Třeboň, Třeboňsko, apartmány, – Apartmány Elisabeth v Třeboni jsou vyhledávány především pro své umístění - jsou výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb. Apartmány jsou plně vybavené jako byty, jsou ideální pro rodinnou dovolenou i delší pobyty.

Načítání trvalo 0.0522 sekund.