+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec

Klíčová slova: ubytování, penzion, lednice, apartmány

E-mail: info@cerny-jezdec.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Web: www.cerny-jezdec.cz

Další související informace

Penzion Mlýn na Prádle, j

ubytování, jižní Čechy, pension, penzion, samota, – Pension bývalý mlýn, na samotě 3 km od Bechyně v jižních Čechách, vlastní rybník, tenisový kurt. Ideální pro svatby, firemní setkání. Stylově vybavené pokoje, WC, sprcha, TV, minibar. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, čtyřlůžková apartmá, restaurace.

Penzion v Rokytnici

ubytování, penzion, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoš – Ubytování v Krkonoších, které Vám poskytne veškeré pohodlí najdete v penzionu, který se nachází nad jedním z nejvýznamnějších sportovních a rekreačních středisek Krkonoš - Rokytnicí nad Jizerou, na polosamotě. Přímo v místě ubytování můžete využívat nabídku sportovních a relaxačních zařízení penzionu, včetně vlastního vleku, vhodného zejména pro děti. Jako bonus pak dostanete nádherný výhled na Rokytnici nad Jizerou i západní Krkonoše.

Ubytování, hotely, penzio

ubytování, dovolená, hotel, penzion, apartmán, – Portál UBYTOVÁNÍ s přímými kontakty na ubytovací zařízení Česko, Morava a Slovensko. Hotel, penzion, apartmán či lázně? Chata i chalupa k pronajmutí. Ubytovna, kemp či rekreační středisko. Rodinná dovolená a víkendové pobyty snadno a levně.

Načítání trvalo 0.3156 sekund.