+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Černý jezdec

Klíčová slova: ubytování, penzion, lednice, apartmány

E-mail: info@cerny-jezdec.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komfortní ubytování v romantickém penzionu přímo v centru Lednice s dobrou dostupností do zámku, parku, restaurací. Dvoulůžkové pokoje a vícepokojové apartmány pro páry i rodiny s dětmi. Vlastní vybavené kuchyňky.

Web: www.cerny-jezdec.cz

Další související informace

Penzion v Rokytnici

ubytování, penzion, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoš – Ubytování v Krkonoších, které Vám poskytne veškeré pohodlí najdete v penzionu, který se nachází nad jedním z nejvýznamnějších sportovních a rekreačních středisek Krkonoš - Rokytnicí nad Jizerou, na polosamotě. Přímo v místě ubytování můžete využívat nabídku sportovních a relaxačních zařízení penzionu, včetně vlastního vleku, vhodného zejména pro děti. Jako bonus pak dostanete nádherný výhled na Rokytnici nad Jizerou i západní Krkonoše.

Ubytování Rožnov pod Radh

ubytování, rožnov pod radhoštěm, rožnov, penzion, – Penzion Janoštík nabízí ubytování v Rožnově pod Radhoštěm, v samotném srdci Beskydských hor. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí blízko turistických míst Rožnovska, kde je například skanzen Rožnov pod Radhoštěm, bazén a jiné atrakce pro volný čas.

ubytování u parku

ubytování, Prostějov, levné, penzion, – Potřebujete přespat, nebo pronajmout byt na půl roku v Prostějově? Zavolejte nám! Ubytování u parku je ideální jak pro skupiny osob, tak i pro jednotlivce. Nabízíme Vám pronájem komfortních pokojů, apartmánů a bytů v rodinném a přátelském prostředí. Nacházíme se v klidné části u parku, nedaleko centra města Prostějov.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.