+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Červenohorské S

Klíčová slova: Apartmány Červenohorské Sedlo, ubytovani, apartma

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2011

Popis: Apartmány Červenohorské Sedlo se nachází v nadmořské výšce 1013 m.n.m. v překrásném horském prostředí chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Komfortně zařízené apartmány nabízí ubytování přímo u sjezdovek a vleků známého lyžařského areálu Červenohorské Sedlo. Areál se nachází poblíž hlavní silnice spojující města Jeseník a Šumperk.

Web: apartmany-cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Jana Kovářová CA

levné ubytování, ubytování u moře, apartmány – Zajistím levné ubytování u moře v soukromí, v apartmánech, levné hotely, v Černé Hoře, Bulharsku, Portugalsku Algarve, Itálii. Doprava vlastní nebo vlakem. Železniční stanice v místě, dobré spojení, železničáři mají cestu na FIP zdarma.

Apartmany 294

Apartmany 294, ubytování, Bedřichov Jizerské hory – Ubytování apartmány 294 nabízí komfortní ubytování v 8 nadstandartně vybavených apartmánech. Zajistíme různé skupinové akce, svatby, oslavy, firemní školení, eventy atd. Lyžařský areál přímo v obci, běžky, dětský vlek.

Penzion Modrý jelen

penzion, modrý jelen, ubytování, lipno, apartmány – Penzion Modrý jelen nabízí ubytování v apartmánech na Lipně, poblíž Lipenské přehrady. Penzion vznikl rekonstrukcí bývalého hospodářství a nabízí pokoje zařízené ve venkovském stylu s možnostmi pro uspokojení komfortních požadavků současného stylu života.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.