+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Červenohorské S

Klíčová slova: Apartmány Červenohorské Sedlo, ubytovani, apartma

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2011

Popis: Apartmány Červenohorské Sedlo se nachází v nadmořské výšce 1013 m.n.m. v překrásném horském prostředí chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Komfortně zařízené apartmány nabízí ubytování přímo u sjezdovek a vleků známého lyžařského areálu Červenohorské Sedlo. Areál se nachází poblíž hlavní silnice spojující města Jeseník a Šumperk.

Web: apartmany-cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Hotel PUK apartmánový dům

hotel penzion ubytování apartmány apartmá beroun – Hotel je určen pro hosty ,kteří hledají klidné a útulné ubytování s osobitou atmosférou.V centru města Berouna najdete náš malý rodinný hotel se sedmi apartmá za náměstím u kostela.Originalitou hotelu je pojmenování prostorných apartmánů podle olympijských měst spojené s úspěchy československého hokeje.Chloubou hotelu je zahrada sevřená městskými hradbami s vířivou vanou a altánkem pro příjemné posezení.

Apartmány Zvonička

Apartmány Zvonička, ubytování, apartmán – Horský penzion Zvonička najdete v Krkonoších v Peci pod Sněžkou přímo na běžecké magistrále mezi Černou horou (2 km) a Pecí pod Sněžkou (3 km). Stojí v nadmořské výšce 1150 m a v III. ochranném pásmu Krkonošského národního parku. Od Zvoničky je ideální nástup na horské túry na běžkách i pěšky. Hřebenová trasa vede kolem Zvoničky, pokračuje na Chatu na rozcestí, Výrovku, Luční boudu a dále na Sněžku nebo Špindlerovu boudu.

Pag, Novalja, Chorvatsko

pag, novalja, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Pag. Umístěno ve veliké zátoce s dvaceti kilometry oblázkových a písečných pláží, město Pag nabízí 4 hotely a mnohé soukromé apartmány a pokoje a má vše potřebné pro dovolenou snů.

Načítání trvalo 0.0747 sekund.