+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Červenohorské S

Klíčová slova: Apartmány Červenohorské Sedlo, ubytovani, apartma

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2011

Popis: Apartmány Červenohorské Sedlo se nachází v nadmořské výšce 1013 m.n.m. v překrásném horském prostředí chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Komfortně zařízené apartmány nabízí ubytování přímo u sjezdovek a vleků známého lyžařského areálu Červenohorské Sedlo. Areál se nachází poblíž hlavní silnice spojující města Jeseník a Šumperk.

Web: apartmany-cervenohorske-sedlo.hotel.cz/

Další související informace

Ubytování Lednice

Lednice, ubytování, apartmá – Nabízíme ubytování ve dvou samostatných apartmánech ležících v okrajové části obce Lednice na ul. Mikulovské č. 680, ke kterým náleží krásná okrasná zahrada s rybníčkem. Nabízíme ubytování ve dvou samostatných apartmánech ležících v okrajové části obce Lednice na ul. Mikulovské č. 680, ke kterým náleží krásná okrasná zahrada s rybníčkem.

Apartmány Palouček

Apartmány Palouček, ubytovani, hotel – Apartmány Palouček nabízí ubytování v nově postavených apartmánech situovaných cca 3 min od stanice metra C Vyšehrad a Kongresového centra. Apratmány jsou plně vybaveny včetně kuchyňky (mikrovná trouba, lednice a indukční plotýnka). Sociální zařízení na pokoji je samozřejmostí. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou výběru ze snídaňového menu. V apartmánech je internetové připojení, které je zahrnuto v ceně. V budově se dále nachází prádelna a lobby bar. Příjemné prostředí a rodinná atmosféra. Možnost dlouhodobějšího ubytování.

Hvar, Starý Grad

hvar, starý grad, chorvatsko, ubytování, apartmány – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na ostrově Hvar. Je to místo přírodních krás a historických památek s dobrou infrastrukturou a kvalitním ubytováním. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře a za přijatelnou cenu.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.