+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Červený Dvůr

Klíčová slova: apartmán, ubytování český krumlov, pronájem

E-mail: katalog@va-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2012

Popis: Apartmány Červený Dvůr skýtají ubytování blízko Českého Krumlova v Jižních Čechách. Zažijete skvělou rodinnou dovolenou, romantický víkend pro dva nebo firemní školení a teambuilding. Možnost turistiky, hrady, zámky, lyžování, rybolov, finská sauna, wifi internet. Pronájem apartmánů po celý rok. Je zde i půjčovna kol a dětské pískoviště. V okolí najdete Dívčí kámen, Blanský les, horu Kleť nebo oppidum Třísov.

Web: www.apartmany-cervenydvur.cz/cs/

Další související informace

Ubytování Český ráj

ubytování český ráj,chalupa český ráj,chata český – Chalupa Chuchelna - ubytování v Českém ráji v dobře zařízené chalupě v obci Chuchelna asi 2 km od Semil. Výhodné umístění poskytuje možnosti k zimní i letní rekreaci. Navštivte nás! Ubytování Český ráj je tu přímo pro Vás.

Hotel ARCADIE

Hotel Český Krumlov, Hotel ARCADIE, ubytování – Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Český Krumlov patří mezi turisty nejnavštěvovanější místa v České republice, nabízí svým náv

Pension Český Krumlov

pension, penzion, Český Krumlov, ubytování, bazén, – Pension Pod Skalkou se nachází pouhých 5 minut volné chůze od historického centra města Český Krumlov. Snadno dostupný je i z autobusového nádraží. Pension Pod Skalkou je jediným pensionem v Českém Krumlově s vyhřívaným krytým bazénem. V roce 2007 prošel pension kompletní rekonstrukcí, díky níž se výrazně zvýšil komfort ubytování a nabízených služeb. Přímo u pensionu se nachází zamykatelné parkoviště, které je hostům k dispozici zdarma. Všechny pokoje v pensionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením k internetu. V pensionu Pod Skalkou jsou rovněž k dispozici plně vybavené apartmány - oddělené ložnice, lednice... Na zahradě je venkovní sezení s možností grilování. Jako u většiny ubytování i v Pensionu Pod Skalkou je možnost podávání snídaní, dle domluvy. Pension Pod Skalkou je tak ideálním ubytováním při návštěvě města Český Krumlov.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.