+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Červený Dvůr

Klíčová slova: apartmán, ubytování český krumlov, pronájem

E-mail: katalog@va-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2012

Popis: Apartmány Červený Dvůr skýtají ubytování blízko Českého Krumlova v Jižních Čechách. Zažijete skvělou rodinnou dovolenou, romantický víkend pro dva nebo firemní školení a teambuilding. Možnost turistiky, hrady, zámky, lyžování, rybolov, finská sauna, wifi internet. Pronájem apartmánů po celý rok. Je zde i půjčovna kol a dětské pískoviště. V okolí najdete Dívčí kámen, Blanský les, horu Kleť nebo oppidum Třísov.

Web: www.apartmany-cervenydvur.cz/cs/

Další související informace

Ubytování Český Krumlov

cesky krumlov, ubytovani – Český Krumlov je nádherné jihočeské město, právem zapsané na Seznamu kulturních památek UNESCO. My se ale nebudeme zabývat kulturními památkami, ale když do Českého Krumlova zavítáme, je dobré vědět, jaké možnosti nám nabízí v oblasti ubytování.

Ubytování - Český Krumlov

Ubytování Český krumlov, penzion,ubytování – Penzion Prelát je nově zrekonstruovaný historický dům nad řekou Vltavou v klidné části města jen kousek od historického centra, kam lze dojít pětiminutovou příjemnou procházkou kolem řeky. Rekonstrukce domu byla provedena s důrazem na původní ráz objektu, čímž si penzion uchovává svou malebnost, romantiku a nezaměnitelné kouzlo místa. Celou atmosféru podtrhuje překrásný výhled na historické centrum Českého Krumlova a městský park.

Načítání trvalo 2.6086 sekund.