+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány-Čuchnová

Klíčová slova: ubytování v soukromí,dovolená,levná dovolená.

E-mail: z.cuchnova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2011

Popis: Nabídka ubytování v krásném prostředí jižních čech,Třeboňsko. 2x samostatný rekreační apartmán po 5 lůžkách, vhodné pro rodinnou rekreaci. ubytování v soukromí,dovolená,levná dovolená,apartmány,apartmán,ubytování,třeboňsko.

Web: apartmany-ubytovani.webnode.cz/

Další související informace

Chaty a chalupy v ČR a SR

dovolená, ubytování, chaty, chalupy, česko, sloven – Portál zaměřený na dovolenou na chatách a chalupách v Česku a na Slovensku. Silvestrovské a velikonoční pobyty. K pronájmu jsou k dispozici chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány i jiné rekreační objekty. Kvalitní a přitom levné ubytování na horách i u vody.

Ubytování ve stodůlce

ubytování v soukromí,apartmán,penzion,Třeboň – Ubytování se nachází v blízkosti centra Třeboně a nedaleko rybníka Svět. Objekt byl zkolaudován v červenci 2009. Celková kapacita je 12 osob. Jedná se o samostaný přízemní domek s podkrovím. Na dvorku je možnost grilování. V přízemí se nachází jeden pokoj pro dvě osoby s přistýlkou s celkovou plochou 33m2. Z pokoje je přístupná malá terasa. V podkroví jsou dva pokoje, každý o výměře 25m2. Jeden pokoj je pro 3+1 osob, druhý pokoj je pro 3 osoby.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.