+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmany Dalibor

Klíčová slova: Apartmany Dalibor, ubytovani, apartmany

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2011

Popis: Luxusní stylově zařízené horské apartmány s velkou venkovní terasou najdete nedaleko centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Apartmány Dalibor mají velmi výhodnou polohu, nachází se cca 300 m od nástupní stanice čtyřsedačkové lanovky Medvědín a AQUA parku. Areál Sv. Petr je vzdálen cca 500 m. Do Špindlerova Mlýna můžete přijet nejen automobilem, ale i autobusem (autobusové nádraží se nachází cca 10 min. chůze od apartmánů)

Web: apartmany-dalibor.hotel.cz/

Další související informace

NašeChorvatsko - dovolená

Hotely, penziony, apartmány, ubytování, chorvatsko – Hotely, penziony, chaty, apartmány a ubytování v Chorvatsku - nejrozsáhlejší databáze ubytování, Istrie, Kvarner, Dalmácie, Ostrovy na Jadranu. Kompletní a podrobný popis, kontakty a fotografie na ubytovací objekty.

Apartmán u Mumlavských vo

harrachov, ubytování, krkonoše, apartmány – Nabízíme ubytování v lyžařském středisku Harrachov v Krkonoších v moderně zařízeném apartmánu. Apartmán má výhodnou polohu jak pro zimní, tak pro letní rekreaci a turistiku a je umístěn u řeky Mumlavy nedaleko Mumlavkých vodopádů.

Ubytování v apartmánech v

Apartmá, apartmány, ubytování, pobyt – Ubytování v Apartmánech po celé České a Slovenské republice. Podrobné informace a detajly jednotlivých ubytování a dalších turistických informací. Rozsáhlá databáze apartmánů a jejich aktuálních nabídek na ubytování a Last Minute.

Načítání trvalo 0.0948 sekund.