+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Diethard

Klíčová slova: Apartmány Diethard, ubytování Rakousko, Radstadt

E-mail: diethard@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Stylové a komfortní ubytování na okraji malebného městečka v Rakouskem Radstadtu. Okolí nabízí turistické a lyžařské vyžití v nádherném vysokohorském prostředí. Pakliže milujete zimní lyžování či výbornou relaxaci, přijeďte se k nám podívat.

Web: www.diethard.info

Další související informace

Penzion Jitka

Penzion Jitka, penzion, ubytovani – Dovolujeme si Vám nabídnout ubytovaní v našem novém penzionu, který je postaven v klidné okrajové části města Liberce - v Šimonovicích. Hostům je k dispozici celé patro domu (2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s WC, společenská místnost – TV-SAT, jídelna) a nástavba nad garážemi (2 dvoulůžkové a l třílůžkový pokoj, společenská místnost s TV –SAT, 2 koupelny s WC a kuchyň. Celková kapacita penzionu je i s přistýlkami 20 osob.

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Stříbra. Jedná se o 2.nejstarší budovu ve městě. Jsou pro Vás připraveny 1-4 lůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny televizí a koupenou se sprchovým koutem a WC, apartmány navíc vybavenou kuchyňkou. Možnost parkování přímo za budovou na vlastním parkovišti pro 15 aut nebo před penzionem na městském parkovišti.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.