+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Diethard

Klíčová slova: Apartmány Diethard, ubytování Rakousko, Radstadt

E-mail: diethard@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. prosince 2009

Popis: Stylové a komfortní ubytování na okraji malebného městečka v Rakouskem Radstadtu. Okolí nabízí turistické a lyžařské vyžití v nádherném vysokohorském prostředí. Pakliže milujete zimní lyžování či výbornou relaxaci, přijeďte se k nám podívat.

Web: www.diethard.info

Další související informace

Pension Im Garten

Pension Antoni, penzion, ubytovani – Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovými kouty. K dispozici je nápojová lednička a menší lednička k uložení vlastních věcí. Dále je zde společenská místnost, kde je instalován satelit. V objektu pensionu se nachází vlastní parkoviště, které lze uzamykat. Úschovna kol, na objednání služby kadeřnice, kosmetika, masáže, cvičení.

Penzion Liberta

Penzion Liberta, ubytování, penzion – V Pensionu Liberta je 9 pokojů, dvou až šestilůžkových, se společným sociálním zařízením, útulná jídelna, pivnice pouze pro ubytované s možností malého občerstvení, udírna s grilem, otevřené ohniště, volejbalové hřiště a půjčovna sportovních potřeb (petanque, míče, pálky, atd.), dětské prolézačky a pískoviště.

Ubytování Rakousko

dovolená Alpy, ubytování Rakousko – Blahodárný pobyt v rakouských Alpách. Levné a přesto velmi komfortní ubytování v apartmánovém domě Kulmhof, vám může splnit veškeré představy o atraktivní dovolené. Díky příznivým klimatickým podmínkám je Tauplitz považovaný za 'Klimatické a antialergické koupele". Má nespočetné množství turistických a cykloturistických cest v jezerní oblasti solné komory. V blízkosti se také nacházejí termální lázně Bad Mitteldorf. Přímo v objektu je bazén a sauna zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.