+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Doma ubytování Janov nad Nisou

Klíčová slova: Apartmány,Doma,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani

E-mail: Apartmany-Janov-nad-Nisou-Doma@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem.

Web: www.apartmany-doma-janov-nad-nisou.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Metra ubytování Janov nad Nisou

Penzion,Metra,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani – K ubytování jsou připraveny tyto pokoje: 2x apartmán - 2 oddělené pokoje 3(4)+3 lůžka, WC, sprcha, umyvadlo. 2x apartmán - 2 samostatné pokoje, každý 4(5) lůžka, WC, 2x sprcha, umyvadlo. 1x dvoulůžkový pokoj, WC, sprcha, umyvadlo.

Apartmány Dům u Zvonu uby

Apartmány,Dům,u,Zvonu,ubytování,Český,Krumlov,Ces – Luxusní ubytování v klidné části historického centra nabízí apartmánový Dům u Zvonu ve městě Český Krumlov. Historie Domu u Zvonu sahá až do poloviny 17. století a nyní je po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování je doporučováno rodinám s dětmi díky skvělé poloze.

Penzion Pod kostelem ubyt

Penzion,Pod,kostelem,ubytování,Týn,nad,Vltavou,Ty – K ubytování jsou k dispozici velmi útulně zařízené pokoje. 5x 2 lůžkový pokoj a 1x3 lůžkový pokoj o celkové kapacitě 13 lůžek. Pokoje jsou zařízené stylovým nábytkem, televizí a koupelnou se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Třílůžkový pokoj je navíc vybaven ledničkou.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.