+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Doma ubytování Janov nad Nisou

Klíčová slova: Apartmány,Doma,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani

E-mail: Apartmany-Janov-nad-Nisou-Doma@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem.

Web: www.apartmany-doma-janov-nad-nisou.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Gól ubytování Lou

Penzion,Gól,ubytování,Loučná,nad,Desnou,Loucna,na – Penzion Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníkův obci Rejhotice, pošta Loučná nad Desnou. Jednou z hlavních priorit obce Loučná nad Desnou je rozvoj cestovního ruchu. Důkazem je tento areál se širokým spektrem sportovních, relaxačních a kulturních možností. Fotbal, tenis, squash, stolní tenis, bowling a sauna a to v celoročním provozu.Penzion Relax Centrum Gól nabízí celoroční ubytování ve 12 pokojích o celkové kapacitě 49 lůžek. Složení pokojů: 2x třílůžkový, 8x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový a 1x šestilůžkový. Součástí vybavení pokojů je nábytek, vlastní sociální zařízení, televizor a WI-FI připojení k internetu.V zimě je tenisové hřiště využito jako kluziště pro místní a ubytované hosty. Během sezóny se zde konají různé kulturní a sportovní akce viz. AKCE 2008 (tenisové, fotbalové, squashové a bowlingové turnaje). Na své si zde přijdou i firmy k pořádání různých předváděcích akcí a večírků. Velké a oblíbené využití zde nacházejí sportovní družstva hlavně fotbalové kluby v období příprav nabírání fyzické kondice. K dispozici je zde nová hala místní základní školy a dvě venkovní hřiště s umělým povrchem.

Penzion U Andělíčků ubyto

Penzion,U,Andělíčků,ubytování,Dvůr,Králové,nad,La – Rodinný penzion U Andělíčků nabízí kvalitní ubytování za nízké ceny ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, v klidné části Dvora Králové nad Labem, nedaleko centra města. Penzion nabízí své ubytovací služby již 3. rokem poté, co prošel nákladnou rekonstrukcí. Svojí polohou a zaměřením je vhodný jak pro strávení klidné dovolené rodin s dětmi, tak pro jednotlivce či páry a v neposlední řadě také pro skupiny či kolektivy. Ubytovací služby Vám nabízí v 6 pokojích, které jsou ve dvou, tří i čtyřlůžkové variantě a každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou s veškerým příslušenstvím. V přízemí se nachází společenská místnost resp. školící místnost a samostatná plně vybavená kuchyň, která mimo jiné umožňuje vlastní vaření ubytovaných hostů.

Apartmány Dům u Zvonu uby

Apartmány,Dům,u,Zvonu,ubytování,Český,Krumlov,Ces – Luxusní ubytování v klidné části historického centra nabízí apartmánový Dům u Zvonu ve městě Český Krumlov. Historie Domu u Zvonu sahá až do poloviny 17. století a nyní je po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování je doporučováno rodinám s dětmi díky skvělé poloze.

Načítání trvalo 0.3424 sekund.