+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Dům u Zvonu uby

Klíčová slova: Apartmány,Dům,u,Zvonu,ubytování,Český,Krumlov,Ces

E-mail: Pension-Cesky-Krumlov-Dum-U-Zvonu@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Luxusní ubytování v klidné části historického centra nabízí apartmánový Dům u Zvonu ve městě Český Krumlov. Historie Domu u Zvonu sahá až do poloviny 17. století a nyní je po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování je doporučováno rodinám s dětmi díky skvělé poloze.

Web: www.apartmany-dum-u-zvonu-cesky-krumlov.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Švamberský dům ubytování Český Krumlov

Hotel,Švamberský,dům,ubytování,Český,Krumlov,Cesky – Hotel Švamberský dům je v gotickém stylu.Každý pokoj je unikátní a standardně vybaven koupelnou.Chloubou hotelu jsou dva půdní apartmány.Restaurace Švamberský dům nabízí vybrané české speciality, zvěřinové pokrmy.

Penzion Feston ubytování

Penzion,Feston,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Pension Feston se nachází v Českém Krumlově. Penzion leží v klidné části města, nedaleko rybníka, avšak cca 10 minut pěšky od historického centra. Po celém pensionu je k dispozici Wi-Fi. Parkovat lze přímo před penzionem. V pensionu Vám nabídnou ubytování celkem v pěti dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje jsou barevně laděné a vybavené vlastním sociálním zařízením a televizorem se satelitním příjmem. Celý objekt je nekuřácký. Snídaně jsou podávány v menší jídelně, která sousedí s bazénem. Snídaně jsou bufetovým způsobem. Podávají se mezi 8.00 – 10.00 a jsou již zahrnuty v ceně. Na zahradě stojí gril, kde si můžete ugrilovat něco dobrého k večeři.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.