+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Elisabeth ubyto

Klíčová slova: Apartmány,Elisabeth,ubytování,Jindřichův,Hradec,J

E-mail: Pension-Jindrichuv-Hradec-Elisabeth@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2011

Popis: Možný je i dlouhodobý pronájem, cena ubytování dle dohody. Minimální pronájem na 1 týden (Check in od 14:00 a check out v 10:00 vždy v neděli). Domácí mazlíčci jsou vítáni. Při Vašem příjezdu pro Vás bude pokoj a lůžka, včetně ručníků, vždy připraven

Web: www.apartmany-elisabeth-jindrichuv-hradec.az-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Kasper ubytování Jindřichův Hradec

Penzion,Kasper,ubytování,Jindřichův,Hradec,Jindric – Ubytování v cyklopenzionu Kasper Jindřichův Hradec nabízí perfektní zařízení pokojů a klidný odpočinek. K dispozici je 8 komfortních pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovou kapacitou do 19 lůžek.

Apartmány Doma ubytování Janov nad Nisou

Apartmány,Doma,ubytování,Janov,nad,Nisou,ubytovani – K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem.

Ubytování na lodi Elisabe

Ubytování,na,lodi,Elisabeth,ubytování,Kralupy,nad – Délka 7 m, šířka 2,05 m, ponor 0,75 m, čtyřtaktní benzinový motor Yamaha o výkonu 25 koní, trup lodě ocelový, váha stroje cca 2,1 tuny. Maximální obsaditelnost 3 osoby, optimální obsazenost 2 osoby, pro denní vyjížďky je možné loď obsadit 5 osobami.

Načítání trvalo 0.2794 sekund.