+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Flamenco

Klíčová slova: ubytování,Brno,Jižní Morava,penzion,pobyt,dovolená

E-mail: apartment@auxiliateam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Apartmány Flamenco se nacházejí v Kurdějově, nedaleko města Hustopeče, v blízkosti Brna a dálnice na Slovensko a do Rakouska. Apartmány Flamenco disponují třemi velkými luxusními apartmány, z nichž jeden je zařízen v indickém stylu. V každém apartmánu je ložnice se dvěma lůžky, koupelna, obývací pokoj s pracovním koutem a kompletně vybavená kuchyňka. Nechybí samozřejmě ani satelitní televize a bezdrátový internet.

Web: www.apartmany-flamenco.cz/

Další související informace

Penzion Edison ubytování

Penzion,Edison,ubytování,Brno,ubytovani – Pension Edison hostům poskytuje moderní ubytování v 7 stylových dvoulůžkových pokojích a 2 luxusních dvoulůžkových apartmánech s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Penzion Derivia ubytování

Penzion,Derivia,ubytování,Brno,ubytovani – Všechny pokoje jsou zařízeny tak aby se v nich host cítil co nejlépe. Na každém pokoji hosté naleznou moderní a stylový nábytek s televizorem. Dále je do vybavení zahrnut Wi - Fi internet, a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení disponující toaletou a sprchovým koutem.

Penzion Petra ubytování T

Penzion,Petra,ubytování,Telč,Telc,ubytovani – Penzion Petra v Telči se nachází v klidné čtvrti malebného města, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO, pouhé 3 minuty chůze od centra města. Penzion Petra poskytuje celoroční ubytování ve dvou objektech spojených zahradou. Kapacita penzionu Petra je 14 lůžek v 5 pokojích s možností přistýlek. K penzionu přináleží útulná zahrada s venkovním bazénem, saunou, altánkem, grilováním, houpačkou a zahradním posezením. Hlavní dům - poskytuje ubytování v patře se samostatným vchodem. Jsou zde 3 pokoje - 2, 3 a 4lůžkový, každý s vlastním sociálním zařízením a TV. Pro pokoje je tu kompletně zařízená společná kuchyně, balkon.Zahradní dům - to je ubytování s přímým přístupem na zahradu. V domě jsou 2 pokoje - dvou a třílůžkový každý s vlastním sociálním zařízením, dále je zde kompletně zařízená společná kuchyně. V penzionu Petra poskytují i výlety vlastním mikrobusem s možností přepravy kol. Pokud trávíte v Telčí víkend nebo delší dovolenou, určitě využijete tipy na výlety, které Vám v penzionu Petra rádi poradí.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.