+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Flamenco

Klíčová slova: ubytování,Brno,Jižní Morava,penzion,pobyt,dovolená

E-mail: apartment@auxiliateam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Apartmány Flamenco se nacházejí v Kurdějově, nedaleko města Hustopeče, v blízkosti Brna a dálnice na Slovensko a do Rakouska. Apartmány Flamenco disponují třemi velkými luxusními apartmány, z nichž jeden je zařízen v indickém stylu. V každém apartmánu je ložnice se dvěma lůžky, koupelna, obývací pokoj s pracovním koutem a kompletně vybavená kuchyňka. Nechybí samozřejmě ani satelitní televize a bezdrátový internet.

Web: www.apartmany-flamenco.cz/

Další související informace

Penzion Medvídek ubytován

Penzion,Medvídek,ubytování,Loučná,Loucna,Medvidek – Horský penzion Medvidek je situován v Loučné pod Klínovcem v srdci Krušných hor a je ideální ke strávení zimních i letních radovánek. Návštěvu můžete podniknout osobním vozidlem či využít autobusového spojení do stanice Loučná, případně vlakového spojení do zastávky České Hamry ,odkud Vás může dle Vaší žádosti odvést personál penzionu.

Penzion Rozárka ubytování

Penzion,Rozárka,ubytování,Dolní,Dvůr,Dolni,Dvur,R – Rodinný penzion Rozárka je položený přímo na břehu Malého Labe v krkonošské obci Dolní Dvůr. Penzion Rozárka je nekuřácký penzion s nabídkou dostatečného množství komfortu pro rodiny,či turisty a ostatní skupiny. V penzionu můžete pobyt strávit v klidu a dopřávat si klid a pohodu, či pokud dávate přednost aktivnímu vyžití, sportovní nabídka je zde nabízena po celý rok.

Penzion Autocamp Osek uby

Penzion,Autocamp,Osek,ubytování,Osek,ubytovani – Autocamp Osek se nachází přímo pod kopci Krušných hor nedaleko Teplic. Je vhodný pro všechny vyznavače turistiky, cykloturistiky, karavanových výletů, ale i zimních sportů. Díky optimální poloze na břehu přírodního koupaliště zažívají návštěvníci autokempu Osek opravdovou idylku. Autocamp Osek je vhodný také pro pořádání společenských, sportovních a školních akcí.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.