+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Greenfield - Ma

Klíčová slova: Apartmány Greenfield - Martinské Hole

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov. Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov.

Web: apartmany-greenfield-martinske-hole.hotely24.sk/

Další související informace

Reklama v MHD - akční cen

Reklama v MHD - akční cenová nabídka. – Akční cenová nabídka. - Zajistíme reklamní plochy v městské hromadné dopravě, grafické zprcování, výrobu, instalaci a odstranění reklamy. Vaši reklamu umístíme rychle, levně a efektivně po celé České republice.

Ubytovna Praha Koněvova -

Levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha 3 - Žižko – Ubytovna Praha Koněvova - Žižkov (hostel) Ubytovna Praha Koněvova poskytuje levné ubytování v Praze 3 - Žižkově. , v nově zrekonstruované ubytovně. Ubytovna Praha Žižkov - Na Chmelnici. Ubytování pro firmy, turisty, studenty, zaměstnance. Levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha 3 - Žižkov * levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha Koněvova se nachází na Žižkově, kousek od centra Prahy * ubytovna pro turisty, studenty, zaměstnance firem působící v Praze * levná ubytovna od 145 Kč/noc * Ubytovna Praha Koněvova - nejlevnější ubytování v Praze

Hudba - folk

Hudba - folk – Jste-li milovníky hudby a především folku, měli byste určitě navštívit náš klub. Zaměřujeme se hlavně na folk, dobré pití a každý pátek navíc koncert nějaké folkové kapely. Jste-li milovníky hudby a především folku, měli byste určitě navštívit náš klub. Zaměřujeme se hlavně na folk, dobré pití a každý pátek navíc koncert nějaké folkové kapely.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.