+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Greenfield - Ma

Klíčová slova: Apartmány Greenfield - Martinské Hole

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov. Novovybudované komfortné apartmány v srdci lyžiarskeho strediska Winter park Martinky, len 30m od lyžiarských vlekov.

Web: apartmany-greenfield-martinske-hole.hotely24.sk/

Další související informace

Chalupa RELAX - Adršpach

Dovolená v soukromí, Broumovsko, apartmány – Zajišťujeme ubytování v soukromí v Adršpachu v Teplicích nad Metují. Broumovsko nabízí mnoho zábavy: Adršpašsko - Teplické skály, krásnou krajinu a památky. Poskytujeme ubytování ve vybavených apartmánech. Chalupa v Teplicích nad Metují za příznivé ceny.

HOLIDAY HOME - Hotel, Pension v Praze

HOLIDAY HOME - Hotel, Pension,ubytování v – Hotel se nachází ve zrekonstruované historické budově v centru Prahy, pouhých 100m od Náměstí Míru a pár minut chůze od Národního Muzea. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, telefon, sat. TV příjem a bez poplatku i trezor a WiFi připojení na internet. Všechny prostory jsou nekuřácké. Parkování může být po předchozí rezervaci zajištěno v nedalekém uzavřeném dvoře (monitorován kamarami) za poplatek 250,- Kč/noc. Na ulici před hotelem není bez rezidenční karty parkování možné.

Ramada Resort Budapešť a Aquaworld Budapešť

Ramada Resort Budapešť - nejdůležitější klíčové sp – Pobyty ve wellness hotelu Ramada Resort Budapešť spojené se zábavou a relaxací v aquaparku Aquaworld Budapešť, který patří k největším vodním zábavním areálům v Evropě. Hotel Ramada Resort Budapešť nabízí moderní ubytování s vlastní relaxační částí Oriental Spa.

Načítání trvalo 2.7100 sekund.