+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Apartmány Helas Krkonoše

Klíčová slova: krkonoše, rokytnice, ubytování, apartmány, lyže

E-mail: info@helas.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2009

Popis: Ubytování na horách, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše. Apartmány u lyžařského areálu Lysá hora. Lyže, turistika, kola. Rokytnice nabízí příjemnou dovolenou nejen v zimě. Turistické trasy, možnosti výletů, skiregion.

Web: helas.cz

Další související informace

Apartmány - Fr. Lázně

apartmán, apartmány, ubytování, františkovy lázně – Nabízíme pronájem nových, moderně vybavených apartmánů, které se nacházejí v rodinném domku ve Františkových Lázních. Městské centrum je vzdáleno cca. 5 minut pěší chůze. V sousedství se nachází Fitness centrum a autoopravna. V blízkosti najdete také lékařské středisko a lékárnu, obchod s potravinami, poštu a autobusovou zastávku. Před domem Vám jsou k dispozici bezplatná parkovací místa. Nabízíme také možnost uschování vašich kol v garáži.

Zajímavé informace o turi

hory, ubytování, cestování, turistika, sport, lyže – Oblíbenost ubytování, turistických tras a sportování nejen na našich známých horách. Zajímavé informace o ubytování, druhu ubytování a last minute. Seznam informační center a ski areálů v ČR a také SR.

Apartmany Dalibor

Apartmany Dalibor, ubytovani, apartmany – Luxusní stylově zařízené horské apartmány s velkou venkovní terasou najdete nedaleko centra malebného horského městečka Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Apartmány Dalibor mají velmi výhodnou polohu, nachází se cca 300 m od nástupní stanice čtyřsedačkové lanovky Medvědín a AQUA parku. Areál Sv. Petr je vzdálen cca 500 m. Do Špindlerova Mlýna můžete přijet nejen automobilem, ale i autobusem (autobusové nádraží se nachází cca 10 min. chůze od apartmánů)

Načítání trvalo 0.0683 sekund.